Hello There, Guest! Login Register

Evenimente @Barshaker - Showroom - Oradea

Am creat acest topic "collector" pentru a nu deschide un topic separat pentru fiecare eveniment în parte, ci pentru a avea toate evenimentele într-un singur loc...
Punem din ce în ce mai mult accent pe team building, dezvoltare, training și showroom, așa că a venit momentul să organizăm un training sau un workshop la fiecare 1-2 săptămâni.
Toate cursurile care vor fi anunțate vor fi deschise și toată lumea este binevenită.

În curând va exista o nouă categorie pe site, unde veți putea cumpăra servicii sau cursuri/traninguri. Ele for vor fi "closed" și organizate individual. ( de ex. curs home barista, latte art, brewing, etc. )

----

Primul workshop public pe care o vom organiza va fi despre apă.

Apa este ingredientul cel mai neglijat în prepararea cafelei, dar și unul dintre cele mai importante...
Vă puteți înscrie făcând clic pe link-ul de mai jos:
https://www.facebook.com/events/712377466907038/
Data: 14.01.2023
Ora: 10:00 AM
Intrarea liberă
--Only God Can Judge Me--

Reply
Eveniment nou:

https://www.facebook.com/events/3375912265988763
Data: 04.02.2023
Ora: 10:00 AM 
Intrarea liberă
--Only God Can Judge Me--

Reply
Dupa o scurta pauza ne intoarcem cu o serie de cupping-uri interesante dorim sa le aratam oamenilor ce  diverse si interesante sunt prajitoriile din Romania asa ca ne imbarcam intr-o calatorie aromatica pentru a gusta mai multe din tara noastra.

Sambata 19.08.2023 avem pe masa cafele de la A Roastery

Urmatoarele saptamani gazduim tot o prajitorie locala dupa care ne mutam national.
daca sunteti aproape va asteptam in Showroom-ul Barshaker de pe str. Lamaitei nr. 3

Reply
Buna din nou,
Sambata 02.09.2023 ora 10:00  gazduim cel de al doilea cupping. De data aceasta ii vom avea pe masa pe cei de la Dripper The Factory.
Va asteptem in magazinul Barshaker situat pe str. Lamaitei nr.3 Oradea !

Reply
Sambata 16.09.2023 ora 10:00  avem urmatorul cupping. Pe masa avem cafele de la Meron.
Va asteptem in magazinul Barshaker situat pe str. Lamaitei nr.3 Oradea !

Reply
Salutari, incheiem acest an cu un cupping cu prajitorii din Australia.
ii vom avea pe masa pe cei de la Axil , Field WorkONASmall Batch si 7Seeds. ca si origini Ethiopia si Kenya !
Locatie Showroom Barshaker, str Lamaitei nr. 3 de la ora 10:00 ! 
Va asteptam cu drag !

Reply
(21-12-2023, 15:40)DClau13 Wrote: Salutari, incheiem acest an cu un cupping cu prajitorii din Australia.
ii vom avea pe masa pe cei de la Axil , Field WorkONASmall Batch si 7Seeds. ca si origini Ethiopia si Kenya !
Locatie Showroom Barshaker, str Lamaitei nr. 3 de la ora 10:00 ! 
Va asteptam cu drag !

Nu ai scris și data Smile
Acs Evo leva - Kinu m47 - V60

Reply
Sâmbătă pe 23 decembrie.

Am băut la Vicii Liberica prăjită de ONA, a fost o nebunie.

[Image: ePJvgHB.jpg]
DF64 SSP MP, Lelit PL41TEM | Arco 2-in-1, La Pavoni Europiccola 1979

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)