Hello There, Guest! Login Register


Espressor E61 Vibiemme Domobar Super Electronic

#1
Smile 
Cumparat in iulie 2022, in garantie pana in iulie 2024, folosit doar in weekend, un espresso pe zi. Inca are foliile din fabrica, nu am dat-o jos decat pe cea de pe lateralul stanga. Partea de abur niciodata folosita, acessoriile neutilizate, am folosit un portafiltru universal fara fund.

www.perfectespresso.ro/ro/produs/espressor-vibiemme-domobar-super-elettronica--1390/

9500 Ron.


Attached Files Thumbnail(s)
                           
VBM Domobar Super Electronic, Bentwood Vertical, Matrix Shower, 18g VST, Normcore Tamper, Felicita Arc
 
Reply
#2
Valabil              .
VBM Domobar Super Electronic, Bentwood Vertical, Matrix Shower, 18g VST, Normcore Tamper, Felicita Arc
 
Reply
#3
Vandut lui softice6 la pretul cerut.
VBM Domobar Super Electronic, Bentwood Vertical, Matrix Shower, 18g VST, Normcore Tamper, Felicita Arc
 
Reply
#4
Felicitări amandorura.
Un sfat pentru noul posesor, sa scoți foliile. De la temperatura + timp se vor lipi în asa fel încât nu vei mai putea să le mai scoți usor de pe tablă. Adezivul e primu care devine aproape imposibil de șters fără solvenți (care pot afecta inoxul!).
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
Reply
#5
L-am detiplat de cum l-am asezat pe pozitie dar merci de pont, apreciez Wink
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)