Hello There, Guest! Login Register

Cumpar espressor si rasnita buget 2000 lei

Salut,

Doresc sa achizitionez un pachet pentru incepatori espressor si rasnita bugetul este undeva pe la 2000 de lei pentru ambele.

Reply
Salut!
Dacă ești interesat îți pot oferta un lelit PL41EM cu update la teava de aburi (practic e un lem) + rasnita pl043mmi+tamper lelit 57mm pentru suma de 2050lei 
Ambele mai au garanție pana în ianuarie 2020

Am uitat sa specific ca la prețul acesta se adaugă transportul în cazul în care nu ești din Iași.

Îți mai pot oferi și un pid complet pregătit pentru instalare în acest preț, doar sa te ocupi tu de instalare. Cu asta cred că prețul este destul de corect.
Lelit PL41EM/ROCKET FAUSTO/Hario V60/AeroPress/Klarstein Kettle/Hario Skerton/PL043MMI/KRIBLI-GRABLI

Reply
(07-07-2019, 21:52)RaduNim Wrote: Salut!
Dacă ești interesat îți pot oferta un lelit PL41EM cu update la teava de aburi (practic e un lem) + rasnita pl043mmi+tamper lelit 57mm pentru suma de 2050lei 
Ambele mai au garanție pana în ianuarie 2020

Am uitat sa specific ca la prețul acesta se adaugă transportul în cazul în care nu ești din Iași.

Îți mai pot oferi și un pid complet pregătit pentru instalare în acest preț, doar sa te ocupi tu de instalare. Cu asta cred că prețul este destul de corect.
Buna ziua si multumesc pentru oferta.
Cu ce sita vine espressorul?

Reply
Bună!
Are sita lui originală + sita IMS
Lelit PL41EM/ROCKET FAUSTO/Hario V60/AeroPress/Klarstein Kettle/Hario Skerton/PL043MMI/KRIBLI-GRABLI

Reply
Se poate inchide a luat.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)