Hello There, Guest! Login Register


Craciun fericit!

#1
Nou venit pe forum, citesc de o luna offline si pot sa spun ca apreciez deosebit calitatea acestui forum si a userilor- bunavointa, profesionalism, atmosfera prietenoasa si relaxanta, in ton cu o buna cafea matinala...  Smile  Sunt in primele doua saptamani de utilizare a echipamentelor din semnatura, inca in  tatonari, cand iese, cand nu, momentan ”lucrez” cu o Ethiopia Yirgacheffe Hot Spot. Am setat valorile PID conform recomandarilor de pe forum, versiunea 1.04, venise bineinteles cu F04 setat la zero. 

Va doresc tuturor un Craciun fericit, sa redescoperiti bucuria copilariei langa bradut alaturi de cei dragi si ...o cafea minunata! 

Sorin
Lelit PL41TEM, Bezzera BB005TM, Concept art 57mm.
 
Reply
#2
Craciun fericit tuturor membrilor si cititorilor acestui forum.
Bezzera Unica;  Kinu M47; accesorii Motta; French Press; V60; cold brew Mizudashi
 
Reply
#3
ma alatur si eu felicitarilor!
craciun fericit!
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
Reply
#4
Si eu.
Craciun fericit!
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
Reply
#5
Craciun Fericit, cu cafele cremoase si aromate!
Isomac Tea II, Sette 30, Kinu Phoenix, OCD Lelit
 
Reply
#6
Craciun fericit tuturor!! 
Sa ne savuram cu totii bauturile pe baza de cafea alaturi de cei dragi!
Expobar Brewtus IV DB-R, Cartus 3M, Mahlkonig Vario Home, Tamper dinam Joe Frex, Base Joe Frex Flat 58.5mm, IMS Shower 200um PTFE, IMS Precision Filter 2T, Tidaka Distribution Tool,  TIDAKA 4 M8,5x0,75 , Motta Europa 350ml, Termometru barista, Airscape
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)