Hello There, Guest! Login Register

Comanda RightSideCoffee

27.01.2021 17:49 Duiven Expediere în tranzit
cam pe marti ar trebui sa ajunga
Lelit Bianca + Compak E8 SSP, Bravo Tools, Felicita Arc, V60/April Brewer+Xeoleo 200W Ghost Burrs, Acaia Pearl, Cafflano Kompresso+Kinu M47

Reply
29.01.2021 07:40 Wien-Flughafen Expediere în tranzit
probabil luni ajunge la mine Smile
Lelit Bianca + Compak E8 SSP, Bravo Tools, Felicita Arc, V60/April Brewer+Xeoleo 200W Ghost Burrs, Acaia Pearl, Cafflano Kompresso+Kinu M47

Reply
a ajuns la mine
pt cei din Bucuresti dati un semn pe tel/whatsapp
pt ceilalti - incerc sa va trimit maine coletele

Reply
Darwin Filter, cum desfaci punga te lovesc o sumedenie de arome.
In ceașca direct pepene galben cum scrie pe punga. Kiwi nu am reușit sa identific, oricum cred ca încă nu am nimerit sweet spot.
Sper sa nu se supere colegii prajitori, care prăjesc omnirost, dar prăjirea exclusiv pentru filtru e mult peste, in ceea ce privește claritatea aromelor.
Pl41tem+Honne, Kinu

Reply
Pe cealaltă parte, numărul colegilor care prefera o cafea prăjită mai sus e mult peste cei care nu...
cafe: +4u ts, atom 75, olympus hs, bunn g9
home: aeropress, v60, xeoleo ghost

Reply
(02-02-2021, 09:31)dev Wrote: Pe cealaltă parte, numărul colegilor care prefera o cafea prăjită mai sus e mult peste cei care nu...
Stiu, clar din punct de vedere al costurilor la prajitorie e mai eficient sa prăjești omnirost fiindca in România nu cred ca se bea așa mult filtru. Tu pentru acasa prăjești special pentru filtru? Big Grin
Pl41tem+Honne, Kinu

Reply
Mulțumesc mult pentru disponibilitate și ajutor, Vlad!
[Image: qdG3skp.jpg]
ECM Synchronika / Eureka Mignon Specialita / Kribli-Grabli / Motta tools & Gaggia Classic 2015 / MDF 

Reply
Cu drag!

Reply
(03-02-2021, 20:57)vladdooo Wrote: Cu drag!

Salut Vlad,

Daca iti ramane cafea prajita pt. espresso da-mi te rog un semnal pe whatsapp.

Mersi!
ECM Classika PID, Honne Slim, VST, Motta, Bravo Tamper, Kinu M47

Reply
Nu se mai da nici o comanda?:
Lelit Bianca - E65S GBW - Duomo 8 - Bravo tools - Acaia Lunar

Reply
n-ati ramas fara cafea? :-D
online: Lelit MaraX / Niche Zero
offline: Flair Signature Pro / Kinu M47 Phoenix

Reply
Este la barshaker.ro Smile
Bezzera unica pid | CS-001 | Kinu Phoenix | Hario V60 | AeroPress | Klarstein Kettle | KRIBLI-GRABLI | Loveramics

Reply
Hristos a Înviat!
Mai bagăm o comandă, ceva?
Dacă da, eu aș vrea 1x250 LA ESPERANZA NATURAL MYSTIC prăjire espresso și 1x250 URDD JAVA HONEY GLORY ESPRESSO prăjire espresso.
ECM Synchronika / Eureka Mignon Specialita / Kribli-Grabli / Motta tools & Gaggia Classic 2015 / MDF 

Reply
Ma trec si eu pe lista pentru cand o sa fie urmatoarea comanda. Vreau sa fac un experiment/comparatie.
1x250g Espresso Sidamo Arbegona
1x250g Filter Sidamo Arbegona
Timemore C2; Cafflano Go-Brew + Kalita Wave 155; Hario V60 02 copper; Bialetti Brikka Restyling 2tz; Bialetti Musa 1tz; Bialetti Fiammetta 3tz

Reply
Daca se face comanda am sa vreu si eu.
Nu am luat niciodata dar am sa vad ce s a  mai luat si are un feedback.
O sa incerc o prajire espresso si una fitru.
MaraX<>KinuM47<>Bravo Tools<>AeroPres  

Reply
Cred ca și eu ma voi înscrie.Trei pungi prăjite pentru espresso.
LELIT Bianca ,Honne,ibric Soy, Bravo Tools, Vst 18, 20,25.

Reply
hello,
daca mai vrea cineva ceva, PM pana maine dimineata, poate cine stie   Smile

Reply
salut
nu deschid un topic separat
am comandat impreuna cu cativa prieteni niste cafea de la LaCabra
am in plus 5 pungi de Guatemala Nicolas Perez
doritorii contact in PM pls, primul venit, primul servit
thanks!

au ramas 4

Reply
Mai sunt 3 pungi

Reply
una

Reply
gata cu ele

Reply
Salut
Deschid o comanda noua
Deadline miercuri la pranz
Estimez ca prajirea va avea loc joi pe 22 Iulie si cafeaua va ajunge la mine pe 30 Iulie.

Reply
Sal’

Comanda: espresso, boabe
2 x Florentino Meneguetti
2 x Contreras Brothers Honey Glory

Rock on!

Reply
Leopoldo nu mai e
Maine pe la 13:00 dam comanda

Reply
comanda a fost inchisa

Reply

Forum Jump:

Browsing: 2 Guest(s)