Hello There, Guest! Login Register

Ce cafea de la Hedone ai baut azi? [Concurs +invitatii la HOST Milano]

Am vazut din celelalte concursuri ca ne place cafeaua buna dar ne plac si premiile Smile   Asa ca mergem mai departe cu prajitoria Hedone, o cunostinta mai veche a noastra, inca de pe vremea cand Dragos incerca sa isi construiasca singur prajitorul pe forum.

Trecem la treaba - prajitoria Hedone va ofera   4 pungi de cafea de 250g, la alegere dintre sortimentele voastre favorite plus o ceasca de espresso Hedone. Premiul se va alege din cafelele sub 200 lei/kg.

Conditia de participare e simpla, trebuie sa puneti pe acest topic sau pe pagina de Facebook Espressoman o fotografie cu o cafea de la Hedone prajita luna aceasta, dar fiind inceput de luna se accepta si septembrie ca data a prajirii, ca sa nu se supere espressomanii ce si-au luat deja. Pe 25 octombrie spunem stop si tragem la sorti userii inscrisi pentru a afla castigatorul.

Si am mai primit o veste buna! Pentru ca in perioada celei mai mari expozitii HORECA din Europa, HOST Milano (18-22 oct.), cei de la Hedone vor avea un stand mare cu aparatura proprie, fara niciun concurs puteti primi 10 invitatii la targ, cadou din partea lor, doar sa fiti useri Espressoman si sa va anuntati aici pe topic, independent de concurs,  preferabil cat mai repede. Invitatia inseamna acces gratuit in festival, nu si avion privat Smile

Pun si eu o Burundi destul de light ca sa zic asa, bauta recent cand am fost in Craiova cu un eveniment si m-am oprit pentru scurt timp la fabrica sa vad si eu cine si cum construieste rasnita mea Smile Shot-ul a fost facut pe noul espressor cu profilare manuala, ce va fi anuntat la Host si a carui eveniment de lansare si testare in Romania s-ar putea sa-l avem la Bucuresti, pentru espressomani exclusiv, undeva prin noiembrie. Alte noutati si detalii, pe alt topic.

Succes!

[Image: TStse8D.jpg]
#Lelit Bianca #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim ~ Vacanta: #Kinu + #Kompresso
Past: #Expobar Brewtus IV #Mahlkonig Vario K30 

Reply
Mi-au ajuns si cestile si cafeaua ! Multumesc  ![Image: pHJ3DAY.jpg]
PL042EM.. Kinu Phoenix.. Prajitor Gene Cafe.. Handpresso..

Reply
Sa incheiat ?! Sa facut urna cu participanti ? Smile)

Reply
Maine facem tragerea la sorti Smile
#Lelit Bianca #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim ~ Vacanta: #Kinu + #Kompresso

Reply
Am inteles.. ! Felicitari castigatorului !  Banan

Reply
Felicitari Kinderinho, iti dau pm cu modalitatea de a intra in posesia premiului!

Reply
Am primit.
Multumesc  ! Nici nu ma asteptam la cati participanti au fost sa castig tocmai eu Smile
Yahoo

Reply
Am primit premiul !  Az
Multumesc  ! [Image: tDDxj4u.jpg]

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)