Hello There, Guest! Login Register

Caut site VST

Salutari!

Caut site portafiltru VST de 15g si 18g, ridged sau ridgeless.
Vesuvius v2 | Niche Zero | Bravo Tamper | V60 | Comandante Zebra mkIII | Hario | Goat Gina | Wacaco Nanopresso | Brewista Artisan | Brewista Smart Scale v2 | LogoCups | Kruve | Kribli | "Zichor's Oak Tools"

Reply
cel mai simplu: hasbean
Lelit Bianca + Compak E8 SSP, Bravo Tools, Acaia Pearl, V60+Xeoleo 200W Ghost Burrs, Cafflano Kompresso+Kinu M47

Reply
Vezi Barshaker

Reply
(08-04-2020, 11:52)vladdooo Wrote: cel mai simplu: hasbean

Iti multumesc pentru sfat!
Nu stii cumva, cat costa transportul?
...am adaugat in cos 2 site in valoare de 50£, iar cand vreau sa platesc prin PayPal...trebuie sa platesc doar sitele...fara taxa de transport.
Ar fi oare pe gratis?

(08-04-2020, 13:31)SzabiV Wrote:
(08-04-2020, 11:52)vladdooo Wrote: cel mai simplu: hasbean

Iti multumesc pentru sfat!
Nu stii cumva, cat costa transportul?
...am adaugat in cos 2 site in valoare de 50£, iar cand vreau sa platesc prin PayPal...trebuie sa platesc doar sitele...fara taxa de transport.
Ar fi oare pe gratis?

...am facut cont acum pe siteul lor si la checkout imi da 4£ pentru transport.
Cred ca si asa ii mai ok pretul, decat din tara de pe siteuri
Vesuvius v2 | Niche Zero | Bravo Tamper | V60 | Comandante Zebra mkIII | Hario | Goat Gina | Wacaco Nanopresso | Brewista Artisan | Brewista Smart Scale v2 | LogoCups | Kruve | Kribli | "Zichor's Oak Tools"

Reply
Am una de 25,ridgeless.
LELIT Bianca ,Honne,ibric Soy, Bravo Tools, Vst 18, 20,25.

Reply
(08-04-2020, 17:32)organon Wrote: Am una de 25,ridgeless.

Mersi, dar caut de 15g si 18g

Reply
Salut,
Am eu una de 18g disponibila.
Lelit PL81T+Niche Zero
Ex: Lelit PL62S, Mazzer Major; Gaggia Classic, Vario

Reply
Salut, Adonnis. E de vânzare? Ți-o cumpăr eu! Big Grin
Lelit PL41LEM + IMS + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic

Reply
(08-04-2020, 19:12)TVTVTV Wrote: Salut, Adonnis. E de vânzare? Ți-o cumpăr eu! Big Grin

;-)

(08-04-2020, 19:00)Adonnis Wrote: Salut,

Salut!
Iti multumesc pentru raspuns Adonnis!
Ia te rog legatura cu colegul TVTVTV despre detalii, sa fie sita al lui ;-) ...nu am nimic impotriva.

Reply
Tongue
Mă retrag, Szabi, că doar e thread-ul tău.
Lelit PL41LEM + IMS + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic

Reply
(08-04-2020, 19:00)Adonnis Wrote: Salut,

Daca colegul TVTVTVTV s-a razgandit si a terminat cu glumele sale, eu ma tin de cuvant si iti scriu in PM despre sita.

Reply
Să o folosești cu multă-multă plăcere, Szabi! Smile

Reply
Tranzactia sitei VST de 18g ridgeless cu colegul Adonnis s-a incheiat cu succes, ii multumesc mult! ;-)
​​​​​
Acum...in continuare caut si o sita VST 15g ridged sau ridgeless (58mm).

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)