Hello There, Guest! Login Register


Cantar putin mai destept.

#1
Un cantar putin mai destept decat Hario, plus rezistent la apa.
Vedeti in clip cum arata un shot de batrista pe LM. No comment.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#2
il am de 2 saptamani , sunt multumit de el pana acuma , chiar face ce scrie in descriere fara probleme
ECM Synchronika +flow control , Ceado E37S , Dalla Corte Studio + Bentwood Vertical 63
 
Reply
#3
Sa-l stapanesti sanatos!
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#4
hello,
vargoneti, e ok pana acum? imi vine cineva din uk in 2 saptamani si ma gandeam sa-mi iau. multzam
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
Reply
#5
Salut!

Unde gasesc cantarul Brewista Smart scale? Din cate am vazut aici e superb

PS: Sper ca am voie sa postez linkuri externe  Shy

(12-10-2015, 12:21)vargoneti Wrote: il am de 2 saptamani , sunt multumit de el pana acuma , chiar face ce scrie in descriere fara probleme

Sa-l stapanesti sanatos! 

Azi l-am gasit pe youtube la related pentru un clip de la cantarul Hario. Sincer parca ma tenteaza mai mult Brewista decat Hario  Big Grin

Bun, l-am gasit intr-un magazin online  Cool
Merit un espresso 57
 
Reply
#6
Daca tot dati bani pe un cantar destept, asigurati-va ca e rezistent la apa, caci marea lor utilitate in espresso (daca il folositi si in espresso) ar trebui sa fie stabilirea unui brew ratio. Iar un portafiltru fara fund nu stii ce surprize poate furniza la capitolul tasnituri Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#7
Era un nene care il tinea in punGuță  Tongue cu zip.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#8
Il am eu de cand a aparut pe piata, de 4 luni incerc sa imi fac timp sa scriu un review corespunzator. Cred ca e suficient de rezistent la apa, nu stiu cum se comporta daca se scufunda complet. Inclusiv la slotul pentru baterii, are un cauciuc care etanseze zona.
Daca cineva e doritor sa cumpere rapid, mai am o bucata nedesfacuta.

[Image: brewista.jpg]
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
Reply
#9
Super, pune-l pe burss Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#10
(28-01-2016, 23:22)Ernest Valentin Wrote: Il am eu de cand a aparut pe piata, de 4 luni incerc sa imi fac timp sa scriu un review corespunzator. Cred ca e suficient de rezistent la apa, nu stiu cum se comporta daca se scufunda complet. Inclusiv la slotul pentru baterii, are un cauciuc care etanseze zona.
Daca cineva e doritor sa cumpere rapid, mai am o bucata nedesfacuta.
Ai PM.
Profitec Pro 700, Eureka Olympus 75E, GeneCafe CBR 101
 
Reply
#11
(29-01-2016, 00:08)Lyvyoo Wrote: Super, pune-l pe burss Smile

Stai ca momentan sunt asaltat pe PM Smile
Vazand interesul surescitat, acum chiar ca imi pare rau ca nu am scris nimic despre el.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
Reply
#12
Știe pipălu, d-aia dă secu.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#13
(28-01-2016, 23:22)Ernest Valentin Wrote: Il am eu de cand a aparut pe piata, de 4 luni incerc sa imi fac timp sa scriu un review corespunzator. Cred ca e suficient de rezistent la apa, nu stiu cum se comporta daca se scufunda complet. Inclusiv la slotul pentru baterii, are un cauciuc care etanseze zona.
Daca cineva e doritor sa cumpere rapid, mai am o bucata nedesfacuta.

[Image: brewista.jpg]
Mai ai de vanzare ?
Vibiemme Domobar Super 2B PID , Eric Termometru , Mahlkonig K30 Vario , Kinu M38 , Tamper dinamometric Macap CPM 2, 57.5mm (14kg forta)  , Hottop kn 8828p 2k , BWT bestmax SOFT | Coffee & Vending , Brewista Smart Scale , French Press , Brewista Smart pour kettle , Chemex . 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)