Hello There, Guest! Login Register

Poll: Interesat ?
You do not have permission to vote in this poll.
Manuala
14.00%
7 14.00%
Electrica
86.00%
43 86.00%
Total 50 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Arco by Goat Story manua-lectric grinder group buy

Eu nu am adresa ta de email, dă-mi un PM cu ea.
Gaggia Classic 2012 & Baratza Sette 270.

Reply
In dreptul userului ai doua butoane/icon in forma de plicuri, unul este PM celalalt e-mail.

Reply
(19-01-2021, 17:09)renatoa Wrote:
Code:
Grupa mea, adunarea !
@R4du, @mihnea27, @coffeemilk, @G.Serban, @incult, @Adrian@

Saptamana asta vreau sa vad cine a mai ramas, prin plata unui acconto de 100 Euro, jumatate din pretul combo, sau 50 Euro pentru manuala single.
Avem 3 modalitati de plata:
- Euro Paypal
- Euro transfwerwise (de fapt se face schimbul din lei pana la urma)
- Lei in cont ING, la cursul lor de schimb

Va rog contact pentru detalii pe email, NU PM, ca umplem inbox-ul aici !
Cine nu a facut plata pana luni pierde locul, si am o coada suficient de consistenta de doritori.

Cu cei din grupa extinsa se stie ce se intampla?

Reply
Am zis sa nu detaliez ca sa nu dau sperante inutile, dar Goat au fost extrem de lenti la raspunsuri, cat si la clarificarea unor aspecte care eu le consideram importante, a trebuit sa revin cu intrebari in alte email-uri, la care am primit raspunsuri la fel de incomplete, si tot asa.
Parca ar fi romani Smile nu la asemenea abordare si atitudine ma asteptam de la unii care peste o saptamana vor colecta 750.000 Euro... sper sa nu faca cu ei ce vom face noi cu milioanele care vor veni de la EU...

Ultima varianta este ca sa las sa mearga pledge-ul actual, si dupa aia, il extindem cat vreau, fara probleme. 
Ce lista sa fac pe un asemenea scenariu ambiguu ? Sau sa iau bani avans...
Lista celor care au scris pana acum aici este pusa bine, ordinea si ea la fel, cand avem ceva mai concret o sa pun intrebarea ca si azi: astia sunteti, in ordinea asta, care mai vreti scoateti banu, si... va vaccinam Smile

Reply
(19-01-2021, 20:18)renatoa Wrote: Am zis sa nu detaliez ca sa nu dau sperante inutile, dar Goat au fost extrem de lenti la raspunsuri, cat si la clarificarea unor aspecte care eu le consideram importante, a trebuit sa revin cu intrebari in alte email-uri, la care am primit raspunsuri la fel de incomplete, si tot asa.
Parca ar fi romani Smile nu la asemenea abordare si atitudine ma asteptam de la unii care peste o saptamana vor colecta 750.000 Euro... sper sa nu faca cu ei ce vom face noi cu milioanele care vor veni de la EU...

Ultima varianta este ca sa las sa mearga pledge-ul actual, si dupa aia, il extindem cat vreau, fara probleme. 
Ce lista sa fac pe un asemenea scenariu ambiguu ? Sau sa iau bani avans...
Lista celor care au scris pana acum aici este pusa bine, ordinea si ea la fel, cand avem ceva mai concret o sa pun intrebarea ca si azi: astia sunteti, in ordinea asta, care mai vreti scoateti banu, si... va vaccinam Smile

I see. La inceput ai descris la fel comunicarea cu ei, insa speram sa se fi imbunatatit odata cu trecerea timpului. Semnele nu par prea bune, cel putin la pledge-ul extins.

Merci pentru raspuns si implicare! Pe viitor te voi contacta in PM/mail ca sa nu mai poluez thread-ul.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)