Hello There, Guest! Login Register


15% reducere la prajitoria Sloane Specialty Coffee ( Bucuresti )

Salutare espressomani, 

Am dat startul formularul de precomanda din aceasta saptamana >> https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman si maine prajim pentru voi 2 origini remarcabile: 
1. Brazil Serra-Negra Semi-Carbonic - o cafea obtinuta printr-o procesare experimentala ce intensifica notele fructate de zmeura si para zemoasa, cu o aciditate placuta si un aftertaste prelung si placut; 
2. Kenya Kangiri AA - una dintre preferatele lui @Lyvyoo pentru aciditate suculenta care intensifica profilul complext fructat cu note de pregnante de curmale, kiwi, struguri; 
Iar pe langa acestea, mai avem cateva pungi ramase de la prajirea omni de saptamana trecuta 1.09, pentru cei care cauta sau au nevoie de o alternativa fara cofeina 
3. Peru Decaf Cafe Y Sol
 
Reply
Dragi espressomani,
Ne-am gandit ca la inceput de toamna sa va oferim ocazia speciala de a experimenta una dintre cafelele noastre preferate din aceasta categorie: Brazil Serra Negra Semi-Carbonic.
Acesta origine si-a format deja o baza de fani in toata Europa, confirmarea fiind adusa atunci cand cei de la CoffeeDesk au selectat-o ca July's Filter of the Month si indragita pentru profilul dulce cu note de zmeura, para, scortisoara si miere salbatica, aciditate medie si corp matasos.  In tot acest timp am perfectionat un profil omni care se preteaza oricarui timp de extractie, de la cel mai racoritor cold brew, licuros filtru si fierbinte espresso.
Pentru voi am pregatit formularul de precomanda in care veti gasi aceasa origine la 1kg cu un discount special de 20% si transport gratuit in toata tara>>  https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman
 
Reply
Salutari, tuturor!
Nu ne-am mai auzit de ceva vreme dar stiu ca ati fost pe maini bune cu Oana. Eu intre management, prajire si descoperit cafele noi sunt destul de prinsa.
Apropo de cafele noi, saptamana asta am vrut sa va anunt personal o mica victorie care mi-a adus o mare bucurie. Ma straduiesc de multa, multa vreme sa gasesc o Ethiopia accesibila ca pret, curata si cu un profil aromatic clasic, de Ethiopia: piersica, ceai alb/verde, iasomnie.

Dupa mai bine de un an am gasit-o: am botezat-o Ethiopia Bonde Women, dupa statia de spalare de unde provine, Bonde, si dupa faptul ca este condusa de femei, lucru rar si foarte valoros in economia ethiopiana.
Este o cafea de altitudine inalta, peste 2100m, procesata washed, ceea ce o face foarte curata ca profil aromatic si cum spuneam, cu profilul clasic de piersica, ceai, iasomnie, si o dulceata acrisoara care insufleteste cana.

Ca sa sarbatorim aceasta descoperire saptamana aceasta o gasiti in formular la pungi de 1kg cu 20% reducere, adica 140 ron (tva inclus). 

Restul conditiilor sunt aceleasi iar formularul este la deja obisnuita adresa https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman
 
Reply
Dragi espressomani, 
Ne-ati surprins placut in aceasta saptamana, iar maine ne pregatim sa prajim o noua runda din Ethiopia Bonde Women (1kg) pentru a putea onora toate comenzile. Si din acest motiv ne-am gasit sa adaugam in formular alte 2 origini prajite marti, 22.09, profil de filtru, pe care vi le oferim la un pret special in limita stocului disponibil:
1. Nicaragua San Pedro H3 Natural - experimental - 50 lei (tva inclus)
2. Kenya Kangiri AA - Premium Lot - 60 lei (tva inclus) 
 
Reply
Dragi espressomani, 
In formularul din aceasta saptamana regasiti un stoc de cafele prajite si aproape degazate, prajite in ultimele 2 saptamanai (15 si 22 septembrie), pe care vi le oferim in limita stocului disponibil cu un discount special de 25%. Conditiile de comanda raman neschimbate, dar pe parcurs ce aceste cafele se vor epuiza, le vom scoate din formular.  
Saptamana frumoasa va dorim!
 
Reply
Dragi espressomani, 
Azi sarbatorim International Coffee Day si prajim special pentru voi una dintre originile noastre preferate din ultima vreme, Peru El Gallito la promotia de 1kg cu discount special de 25% - un profil versatil omni roast perfect echilibrat care ne surprinde de fiecare data in espresso, specialitatile cu lapte sau extractiile de filtru >> https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman

Iar cei care doresc sa experimenteze ceva mai deosebit, pe site-ul nostru avem un cod special cu discount de 20% valabil pentru 3 dintre originile din Experimental Lots >> COD: COFFEEDAY 
1. El Salvador Ruffatti Anaerobic 48H Honey
2. Colombia Mandela La Esperanza
3. Nicaragua San Pedro H3
 
Reply
Dragi espressomani, 
Ne pregatim pentru o noua zi de prajire si maine prajim pentru voi comenzile pe care le puteti adauga in formularul activ >> https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman
In oferta din aceasta saptamana avem: 
1. Experimental - Costa Rica Sonoro - cu discount de 25%, 45 lei (tva inclus) - profil complex cu arome de cirese, nectarine, pomello, coacaze, un corp catifelat si aromat de tort Forret Noir si aftertaste de ciocolata cu menta.
2. Premium Lot - Rwanda Kinini Peaberry - cu discount de 15%, 60 lei (tva inclus) - o cafea florala si fructata care a castigat simpatia multora dintre voi si este preferata pentru claritatea cu care se obtin notele de coacaze, struguri negri, piersica, ciocolata neagra si petale de trandafiri in cestilele voastre.
 
Reply
Nu vad decat Costa Rica Sonoro, ce se intampla, s-a terminat deja Rwanda Kinini Peaberry?
 
Reply
Salutare espressomani, 
In aceasta saptamana ne luam ramas bun de la o origine foarte indragita si prajim pentru ultima data Guatemala La Montana (espresso), iar aceasta ocazie o marcam cu un discount special de 30% la punga de 1kg - 150 lei (tva inclus). Povestea cafelei poate fi parcursa aici in formularul de precomanda >> https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman 
Din aceasta origine pregatim un numar limitat de colete, iar cu aceasta ocazie va oferim transportul gratuit in toata tara.
 
Reply
Dragi espressomani,
Imi revine placuta sarcina de a va face cunostinta cu un nou lot din oferta noastra pe care il gasiti in aceasta saptamana prin formularul dedicat comunitatii espressoman https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman.

Este vorba de un lot din Brazilia de la ferma Santiago din regiunea Alto Paranaiba, Cerrado, din arbusti e cafea din varietalul Yellow Catuai crescuti la altitudinea de 1150m de catre fermierul Emiro Nascimento.

Profilul aromatic este unul clasic, cu aciditate scazuta, note de alune Caju, ciocolata neagra, vanilie, nucsoara si o dulceata fructata ce aminteste de nectarine.  Noi il recomandam pentru espresso si preparate cu lapte.

Ca sa aveti timp sa va acomodati cu aceasta noua cafea, promotia acestei saptamani este la pungi de 1kg, care, cu reducerea espressoman, sunt la pretul de 130 ron (tva inclus si transport gratuit).
 
Reply
Salutari de la prajitorie, espressomani!
Continuam seria noutatilor, iar in aceasta saptamana prajim special pentru voi o noua origine pe care puteti sa o comandati la punga de 1kg, cu discountul de espressoman si transport gratuit >> https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman

Guatemala Peña Roja (washed) este o cafea cu note de caise si pepene galben, toffee, lapte cu cacao si arahide din regiunea Huehuetenango, crescuta la altitudini de 1400-1700masl si procesata de Cooperativa Agricola Integral Pena Roja formata din peste 81 de mici fermieri.
 
Reply
Salutari espressomani, am lansat formular dedicat comenzii saptamanele de grup a comunitatii https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman

Daca ne-ati urmarit ati vazut ca avem o promotie de 15% pe webshopu-ul nostru pana la sfarsitul anului prin codul ALL15 prin care puteti comanda orice cafea va povestesc papilel cu reducere.

Dar pentru ca dorim sa sustinem in continuare pasionatii de cafea in cautarea celor mai deosebite cafele comanda de grup de saptamana aceasta este dedicata loturilor premium si vine cu o reducere ceva mai mare cred ca 21% (sunt 70 ron pe site,  respectiv 65 Area 51, prin formular le puteti comanda cu 55 Ron cu tva inclus, respectiv 50 Ron).

Kenya este un lot AA, procesat washed, cu un profil curat si o aciditate medie si note fructate, un lot pentru cei experimentati si traditionalisti, care prefera cafelele premium prin varietal, altitudine si terroir decat datorita procesarii.

Rwanda Peaberry este o cafea balansata si cu un pic din toate, poate si datorita bobitelor peaberry - e si florala si fructata si cu note ciocolatii, are si un corp cremos dar mai mult decat orice este foarte dulce. 

El Salvador Area 51 este cafeaua noastra premium care a fost cea mai apreciata de bautorii de espresso. Este final sale, mai sunt 10 kg verzi din ea deci in jur de 8 prajite, asa ca daca v-a placut este ultima ocazia sa o mai incercati. 

Extractii reusite!
 
Reply
Salutare espressomani, 
Chiar in acest moment prajim cafeaua oferita la promotia de Black Friday si vom transmite colete comandate in cel mai scurt timp. Din sarjele calculate ne-au mai ramas 7 kilograme si pastram deschis formularul in limita stocului disponibil pentru El Salvador Ruffatti Anaerobic Honey (1kg) - prajire omni, cu discount de 43% si transport gratuit 

https://espressoman.sloanecoffee.com/bf2020 
 
Reply
Salutare espressomani,
Am lansat formularul de comanda si in aceasta saptamana prajim special pentru voi o noua origine proaspat profilata, Colombia La Esperanza Estate. Este o cafea de la aceeasi ferma prestigioasa Granja La Esperanza producatoare de loturi de competitie care au fost desemnate castigatoare in cele mai importante 3 campionate SCAA din categoriile Brewers Cup, Barista Championship si Roasters Choice Awards, de la care pana acum ati degustat experimentala Colombia Mandela La Esperanza. Ceea ce ne-a placut la aceasta cafea este chiar faptul ca in mixul de varietaluri se regasesc si bobite din Mandela care dau o nota mai deosebita acestei cafele. Am fost cuceriti de aromele florale si fructate de mere rosii, zahar brun si caramel, cu un finish cremos de ciocolata perfect evidentiat in profilul de espresso. 
Intreaga poveste a acestei cafele Colombia La Esperanza Estate o regasiti in formular unde o puteti comanda la oferta de 1kg cu discount de peste 20% si transport gratuit >> https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman
 
Reply
(23-11-2020, 14:00)Oana_Sloane Wrote: Salutare espressomani,
Am lansat formularul de comanda si in aceasta saptamana prajim special pentru voi o noua origine proaspat profilata, Colombia La Esperanza Estate. Este o cafea de la aceeasi ferma prestigioasa Granja La Esperanza producatoare de loturi de competitie care au fost desemnate castigatoare in cele mai importante 3 campionate SCAA din categoriile Brewers Cup, Barista Championship si Roasters Choice Awards, de la care pana acum ati degustat experimentala Colombia Mandela La Esperanza. Ceea ce ne-a placut la aceasta cafea este chiar faptul ca in mixul de varietaluri se regasesc si bobite din Mandela care dau o nota mai deosebita acestei cafele. Am fost cuceriti de aromele florale si fructate de mere rosii, zahar brun si caramel, cu un finish cremos de ciocolata perfect evidentiat in profilul de espresso. 
Intreaga poveste a acestei cafele Colombia La Esperanza Estate o regasiti in formular unde o puteti comanda la oferta de 1kg cu discount de peste 20% si transport gratuit >> https://espressoman.sloanecoffee.com/espressoman

Buna,
Ne ajuti, te rog, si cu tipul de procesare si altitudinea?

Multumesc!
Lelit Bianca V2, Honne, Kinu M47 Phoenix, Bravo Tools, Felicita Arc, VST baskets
 
Reply
De la ei de pe site

ORIGIN:Colombia
REGION:TrujilloPRODUCERS:Colombia Granja La EsperanzaFARM:La EsperanzaALTITUDE:1430 - 1760 maslVARIETAL:Colombia, Caturra, MandelaPROCESSING:Washed
Decent, Comandante, etzmax, bentwood
 
Reply
(23-11-2020, 15:21)miro Wrote: De la ei de pe site

ORIGIN:Colombia
REGION:TrujilloPRODUCERS:Colombia Granja La EsperanzaFARM:La EsperanzaALTITUDE:1430 - 1760 maslVARIETAL:Colombia, Caturra, MandelaPROCESSING:Washed

Multumim pentru ajutor @miro !
Este un estate lot ceea ce inseamna ca este un lot format din mai multe varietaluri, 3 mai exact: Colombia, Caturra si Mandela.
Microlotul format doar din varietalul Mandela este in sectiunea noastra experimental cum amintea si Oana si este top sellerul momentului din motive usor de inteles pentru cei care l-au gustat. Este un hibrid creat de cei de la La Granja Esperanza si ia destul de mult din mostenirea data de varietaluri ethiopiene asa ca are o latura florala care se simte si in lotul asta.

Procesarea este spalata care in gustul cafelei se traduce printr-un profil aromatic clar si curat (deci fara gustul acela de ferment, usor alcoolic) si cu o aciditate medie, malica, ceea ce si da niste note de mere rosii coapte.
Corpul si aftertaste-ul sunt mai clasice, de caramel si ciocolata.

Daca mai aveti intrebari despre oricare cafele le puteti oricand adresa aici sau pe thread-ul prajitoriei, mie una imi place sa stau sa povestesc mai ales despre varietaluri si procesari pt ca asa cum zicea si Hoffman, de acolo vine urmatoarea transformare in ceea ce inseamna specialty coffee si urmatorul val.
 
Reply
Ziceti mai fetelor ca pregatiti si o surpriza pentru home-roasteri, secretoase mai sunteti Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
Salutari tuturor!
Avem atatea proiecte in acelasi timp incat nici nu mai stiu in care thread merge fiecare Smile @Lyvyoo
Give-awayul de cafea verde s-a incheiat dar nu cred ca ne urmareste multa lume in acest thread dintre cei care isi prajesc singuri cafeaua.

Avem insa alta campanie care este probabil pe gustul celor din acest thread. Este vorba de o editie limitata de Craciun, pe care daca nu aveti chef sa cititi povestea originii ei pe care urmeaza sa v-o spun ca la terapie, o puteti gasi aici https://sloanecoffee.com/Gift-Shop.

Campania asta a ajuns sa se intampla combinand mai multe lucruri pe care ne doream sa le facem de mult timp si suprapus cu faptul ca a fost ziua noastra (am implinit 4 ani de cand am incins cuptorul prima data) si faptul ca a inceput sezonul festiv.

Pe scurt, sunt 2 cutii de cafea super speciala, peste 90 de puncte SCA, super scumpa (cea mai scumpa cafea pe care am cumparat-o vreodata) si cateva desene de mana facute de sora mea. 

Cafeaua este din Columbia, vine de la 2 frati care au infiintat o companie care exporta cafea in principal in Australia, pe unul dintre ei cunoscandu-l anul trecut la Taipei. Ingineri scoliti in Australia s-au intors la origini si au transformat ferma familiei intr-un centru de dezvoltate si cercetare in care experiemnteaza cresterea de vairetaluri rare si procesari experimentale. Nu produc cafele traditionale si nu vand nimic din ce nu are peste 90 de puncte. Unul din ei a ramas in Australia si face munca de export si promovare, celalalt s-a intors in Columbia si face munca de teren.

Cand am gustat din mostrele trimise de ei, 2 cafele ne-au rupt fasu' cum se zice. Nu pot sa va explic in cuvinte cum mirosea in prajitorie cand le prajeam pe Ikawa de ziceai ca e Craciun in Octombrie. Cand am trecut la rasnit si am dat drumul la cupping mirosea atat de bine a mandarine si scortisoara incat restul cafelelor de pe masa (alte avione si ele dar mult mai delicate) nu au mai avut nicio sansa. Cafelele in cauza erau infuzate, adica in timpul etapei de fermentare anaerobica uscata fusesera adaugate, mandarine intr-un lot si scortisoara in celalalt. Cafelele au imprumutat aroma asta insa au lasat si bogatia de gust a acestor cafele intacte, asa ca loturile nu doar ca miroaseau dumnezeieste  dar aveau si o complexitate senzationala.

Una peste alta, ne-am decis ca facem orice e nevoie sa le luam, si doar asa peste sufletul nostru sa bem ceva deosebit de sarbatori. Si aici incepe distractia. Nu stiam pretul cafelelor cand le-am gustat si cand l-am aflat ne-am dat seama de ce lotul cu scortisoara ajunsese la mondiale la brewers cup anul trecut. Am facut sedinta cu echipa si am zis ca aia e, luam cate o cutie de 24kg din fiecare si mai gasim noi cate 100 de nebuni care vor sa le miroasa cafeaua a a mandarine si scortisoara de Craciun.

Atunci aflam de Cafelele erau inca in Columbia, containerul unde trebuiau sa intre pleca abia in Ianuarie. Asa ca incepe distractia adusului a 50kg de cafea verde din Columbia direct in Romania la un pret care sa nu  fie inca o data cat a fost cafeaua. Dupa lungi discutii in miez de noapte ca asa e cand colaboreaza un prajitor din Romania, un fermier din Columbia si o companie de export din Melbourne, am reusit sa punem cafeaua in miscare saptamana trecuta.

Partea a doua a colaborarii, tricourile in editie limitata, sunt rodul ambitiei mele de a oferi si altora ocazia sa se bucure de desenele Karinei, sora mea. De-a lungul timpului mi-a facut niste desene in creion senzationale inspirate de pasiunea mea pentru cafea. Desenele in cauza stau inramate prin prajitorie iar trecerea lor in digital a fost o alta aventura pentru ca sunt extrem de detaliate. Varianta in care se printeaza cel mai bine pe tricouri este alb pe negru datorita unui coating special care se da inainte de alb.

Mi s-a parut o idee buna sa impreunam aceste 2 colaborari intre frati si surori si mi s-a parut si mai frumos sa ai un suvenir al unei cafele deosebite baute, aproape un fel de a ne recunoastre intre noi cei care am apucat sa o gustam, prin aceste tricouri.

Cafeaua ajunge vinerea viitoare si o vom praji si trimite pe 16 decembrie. Pana atunci noi credem si speram ca toate cele 100 de pungi din fiecare pachet se vor achizitiona in precomanda si, dupa cum se misca lucrurile deja, se pare ca asa va fi. 

Am pus la 150 lei pachetul de o cafea de 200g si un tricou ceea ce este un pret sincer ridicol, alte prajitorii dau cafea din acelasi spectru cu 200ei 50g, numai tricourile ar fi trebuit sa fie 150 lei daca nu ne ajuta cu printarea lor un prieten din copilarie.

Nu stiu cata lume o sa aprecieze experienta pe care incercam sa o oferim si ce incercam sa facem pentru ca e greu de crezut ca mai face lumea lucruri doar din pasiune dar eu m-am gandit ca in comunitatea asta de oameni pasionati e posibil sa rezoneze proiectul cu destula lume.

Pachetele se pot comanda pe site (apropo, avem site nou), nu li se poate aplica niciun cod de reducere, si se vor livra pe 16 dec, deci daca mai comandati si alte cafele in aceeasi comanda va rog sa luati in considerare ca se vor livra impreuna pe 16 Decembrie.

Sarbatori fericite tuturor!
 
Reply
Offff, le-am vazut de ieri! E nebunie curata ce se intampla in Decembrie asta la unii prajitori! Big Grin FELICITARI! Grea decizie intre cele doua pachete, dar am ales Pink Bourbon cu scortiosoara intr-un final! Keep them coming! Big Grin Cool
Rancilio Silvia E 2016 Auber PID, IMS 200IM, Mignon XL, M47, VST 15g, Pullman Barista 58.55mm flat, BH Pitcher 400 ml
 
Reply
Gata,am deja cafea care se va invechi(6 pungi pavaza pentru a evita surprizele curierilor de sarbatori).Dar ce conteaza ,cu astea doua pachete pe care numai ce le-am achizitionat acum, insotit de ceva urari indesate din partea nevestei(numai ce am implinit 40 de ani de supravietuire impreuna-deci am anduranta nu gluma),cred ca o sa le port drept pedeapsa o luna unul peste altu.Hola!!!! Wink Tongue

Pana una alta ,ca tot am dat in mintea copiilor,merg cu nepoata_mea sa ma zgaiesc la episodul 6 din "The mandalorian".Imi place mie mult Yoda ala mic (Ashoka a aflat ca il cheama Grogu),verde ca un mar descris pe o punga de cafea. Smile
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
Reply
(04-12-2020, 17:38)mmariusc Wrote: Offff, le-am vazut de ieri! E nebunie curata ce se intampla in Decembrie asta la unii prajitori! Big Grin FELICITARI! Grea decizie intre cele doua pachete, dar am ales Pink Bourbon cu scortiosoara intr-un final! Keep them coming! Big Grin Cool


Da, mie pe cele de la Origo mi s-a pus pata dar mai sunt cateva loturi care ma bate gandul sa le comand. Oricum, sunt mai multe loturi deosebite in Romania in perioada asta decat sunt la toate prajitoriile faimoase din Europa la un loc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reply
(04-12-2020, 19:40)Teodora_Sloane Wrote:
(04-12-2020, 17:38)mmariusc Wrote: Offff, le-am vazut de ieri! E nebunie curata ce se intampla in Decembrie asta la unii prajitori! Big Grin FELICITARI! Grea decizie intre cele doua pachete, dar am ales Pink Bourbon cu scortiosoara intr-un final! Keep them coming! Big Grin Cool


Da, mie pe cele de la Origo mi s-a pus pata dar mai sunt cateva loturi care ma bate gandul sa le comand. Oricum, sunt mai multe loturi deosebite in Romania in perioada asta decat sunt la toate prajitoriile faimoase din Europa la un loc.

Primele 8 din pagina lor presupun acces la cutia de valori de la banca. Big Grin Vreodata ,cand voi trece pe la ei,daca prepara din lingourile alea,voi sorbi spre stiinta urmasilor si eu.Pana atunci ma imbrac in tricourile oferite de voi.
Sent from my iPhone using Tapatalk
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
Reply
Fix la oferta prajitorilor din Romania faceam si eu referire, este exceptionala luna aceasta fata de prajitoriile cu staif din Europa Big Grin
Cat despre Origo ce sa zic, "din cauza" lor am fost nevoit sa aleg acum, asta dupa ce mi-am stors capul la ei, ce loturi sa nu ratez Big Grin Si da, mai sunt si altii. Cum spuneam in alt thread, atatea cafele bune, cand si cum sa le bei pe toate  Smile
Rancilio Silvia E 2016 Auber PID, IMS 200IM, Mignon XL, M47, VST 15g, Pullman Barista 58.55mm flat, BH Pitcher 400 ml
 
Reply
Am citit acum câteva zile povestea pe site-ul vostru, îmi place foarte mult abordarea prin asociere surori/frați, acum citind și povestea din spatele poveștii... recunosc, e out of the box, emană pasiune și nebunie!
Va doresc succes și sper ca cei de aici sa va susțină entuziasmul !
Lelit Bianca/ XLVI Steamhammer/ La Marzocco GS3av
Mahlkonig GBW, Arco
Bravo tools
 
Reply
(05-12-2020, 01:50)gabrieldima Wrote: Am citit acum câteva zile povestea pe site-ul vostru, îmi place foarte mult abordarea prin asociere surori/frați, acum citind și povestea din spatele poveștii... recunosc, e out of the box, emană pasiune și nebunie!
Va doresc succes și sper ca cei de aici sa va susțină entuziasmul !

Multumim mult!

Ne bucura ca a fost primita asa bine initiativa asta si entuziasmul si fata de proiectele mai indrazneste ale colegilor, ne incurajeaza pe toti sa aducem cafele mai deosebite. Si uite asa, cu entuziasmul vostru si indrazneala si competitivitatea noastra creste si tot creste nivelul pietei de specialty coffee din Romania.
 
Reply
(04-12-2020, 18:29)organon Wrote: Gata,am deja cafea care se va invechi(6 pungi...

Da stii ca avem si sectiune de SCHIMBuri pe forum.
Smile)
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
Reply
Dragi espressomani, 
Vouchetul promo ALL15 inca este activ pe site-ul nostru si astfel beneficiati de reducerea de 15% la toate cafelele din oferta noastra. Exceptie face promotia pachetele de sarbatori care este un proiect cu totul deosibit, dar care speram ca va ajunge sub bradul multora dintre voi.  

Happy ho-ho-holidays!
 
Reply
Noi cei care am platitara deja cu cardul suntem deja cetateni Sloane nu?Adica suntem siguri de comanda?Eu unul cred ca le voi purta pe amndoua(tricourile),unul peste altul la"recomandarea" expresa a nevestei,nevasta Smile fiind prin definitie mai stransa la punga,jumatatea tolerata si imatura adeca eu ,nu.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
Reply
(09-12-2020, 15:22)organon Wrote: Noi cei care am platitara deja cu cardul suntem deja cetateni Sloane nu?Adica suntem siguri de comanda?Eu unul cred ca le voi purta pe amndoua(tricourile),unul peste altul la"recomandarea" expresa a nevestei,nevasta Smile fiind prin definitie mai stransa la punga,jumatatea tolerata si imatura adeca eu ,nu.

Da, clar, cei care ati plasat deja comenzile aveti punguta sau pungutele puse deoparte.
Tricourile intra de maine in productie ca sa nu trebuiasca sa producem peste noapte 200 de tricouri de marti spre miercuri.

Eu nu mi-as face griji pentru sotie, dau un aer foarte cool purtatorului, o sa vrea ea sa le purtati numai pe asta. Astasez dovada

[Image: 57d245499089adc815a43120a27bfb68.jpg]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)