Hello There, Guest! Login Register


arsenalul meu

#1
Sunt Adi , locuiesc in Baia Mare si de acum colegul vostru. La indemnul lui Liviu , imi prezint si eu ustensilele. Salutari tuturor.


Attached Files Thumbnail(s)
       
 
Reply
#2
(28-06-2013, 23:23)Stefadi Wrote: Sunt Adi , locuiesc in Baia Mare si de acum colegul vostru. La indemnul lui Liviu , imi prezint si eu ustensilele. Salutari tuturor.
Salut, Adi !
Ce rasnita ai ? Un Vario, intamplator (as avea cateva curiozitati) ?
Hottop | Baratza Forte | Bosco Sorrento | Hario v60, Syphon, Chemex, Clever, Bonavita Immersion Dripper, Walkure Karlsbad, Aeropress, Frenchpress, Ibric, pahar, ceasca, lingura, apa, cafea...
 
Reply
#3
Bun venit Adi!

Lelit PL62? Cum de...?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#4
Salut Liviu . Dupa lungi cautari , am ajuns la Lelit. Pana acum, sunt foarte multumit, sa vedem si de-acum incolo...
Rasnita deocamdata nu am dar cred ca pe viitor se cere un Vario. Imi rasnitez boabele la servici Smile
 
Reply
#5
Bine ai venit.

Cred ca este primul Lelit PL62 din comunitate. Felicitari.
Expobar Office Leva EB-61 1 GR +Quamar M80E + Hario Mini Mill + Latiera Motta 50cl +  IMS 16/20g +IMS E61 200IM + 17g strada La Marzocco
 
Reply
#6
Multumesc.
 
Reply
#7
Sa-l stapanesti sanatos!
Ai si un pitcher BSOC Smile
Am fost la un moment dat (acum vreo 2 luni) pe la "scoala" si facea cineva din Baia Mare curs, tu sa fi fost?
Nuova Simonelli Musica, Mythos 1, VST, IMS, V60, Aeropress, Syphon, etc
 
Reply
#8
Salut. Merci . In martie am fost la scoala de cafea. Ne-am cunoscut acolo cumva??. Esti din Bucuresti?
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)