Hello There, Guest! Login Register


Vand cantar "smart" Brewista nou

#1
Desi dupa mentionarea mea intr-un post din topicul dedicat, in urma avalanselor de mesaje private, credeam ca o sa il vand fara probleme (3 colegi, cumva fiind convinsi ca il vor cumpara), iata ca asa ceva nu s-a intamplat. Fiecare cu problemele lui.......
Asa ca tot stand degeaba dupa ce am cumparat un numar mai mare de bucati pentru mai multe persoane, scot la vanzare un cantar Brewista. Este nou, nefolosit, tipla cum se spune Smile
Are 4 moduri de folosire pentru espresso si 2 moduri pentru brew.
Rezista la apa si este suficient de mic pentru a incapea pe tava oricarui aparat.
Are afisaj iluminat si se stinge singur.
Pret 240 lei

PS: nu se vinde cel din poza

[Image: brewista.jpg]
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#2
Salut! Ti-am lasat PM.
Vario K30|VBM Domobar Super PID|Sita dus IMS|Site IMS 14g&17g
|Aeropress|Kinu M47|Brewista&ConceptArt scales|ibrik Soy C4G
 
#3
Salut! Ma intereseaza pe mine. Ai pm cu datele de contact.
Multumesc!
Bezzera Unica, Mahlkonig Vario
 
#4
Colegul Ovisod a fost cel mai rapid (si cu mesajele si cu plata) si cantarul o sa plece spre el.
Multumesc!
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#5
Inchidem?

Pret final, cf regulament?  Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#6
Inchidem

Pret final, 240 lei.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)