Hello There, Guest! Login Register


Cafele rare

#1
As dori sa cumpar cafele rare in cantitati mari, de ordinul zecilor de kilograme. De unde as putea achizitiona aceste cafele gen Kopi Luwak, sfanta elena, panama, etc. Daca cineva ma poate ajuta raman indatorat.
 
Reply
#2
(10-04-2014, 13:19)Paul44 Wrote: As dori sa cumpar cafele rare in cantitati mari, de ordinul zecilor de kilograme. De unde as putea achizitiona aceste cafele gen Kopi Luwak, sfanta elena, panama, etc. Daca cineva ma poate ajuta raman indatorat.

Salut,poti cumpara cafea la un pret bun de la Ecuator Caffe
GAGGIA CLASSIC +ASCASO i2 mini Polish
 
Reply
#3
Omul nu cauta pret bun neaparat ci cafele rare, un domeniu unde e destul de greu sa ai incredere in Romania. la noi in tara. Din cate stiam si am verificat, soiurile acestea originale sunt aduse constant si prajite mai des doar de nea Florescu. Caci conteaza si acest lucru, sa stii sa prajesti sortimentele cu pricina si sa ai experienta pe ele. Nu stiu cati prajitori din Romania si-au facut "mana" de prea multe ori pe Kopi Luwak (deh, legenda, dar piata de lux cere) sau pe St . Elena...
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#4
Subscriu la ce a spus Liviu cafele rare la Delicatese Florescu gasiti , garantez!
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
#5
(10-04-2014, 13:19)Paul44 Wrote: As dori sa cumpar cafele rare in cantitati mari, de ordinul zecilor de kilograme. De unde as putea achizitiona aceste cafele gen Kopi Luwak, sfanta elena, panama, etc. Daca cineva ma poate ajuta raman indatorat.

Salut.
Doar pentru cafeaua indoneziana (gen Kopi Luwak etc), eventual te-as putea ajuta. Locuiesc si in Jakarta. Preturile variaza destul de mult si acolo la distribuitori, desi preturile direct de la producator pot fi foarte mici. Daca doresti mai multe informatii, lasa-mi un mesaj.
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)