• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

vinzare la pavoni...

Vind una bucata La Pavoni Europiccola Luso, achizitionata in noiembrie 2013, stare exceptionala de functionare, pret 1750 lei (se integreaza foarte bine in decor, extractii, unele, cu iz de Balcic!). Motivul: este o lucrare de arta, functioneaza la parametri ceva mai poetici, dar nu intotdeauna am timpul necesar pentru a adulmeca aerul probabil al unei extractii optime.

De asemenea vind una bucata Mahlkonig Vario, avind garantie pina in mai 2014. Pretul este 1200 lei. Am achizitionat-o second, in decembrie 2013, insa a trebuit sa o trimit la service, Bucuresti, fiindu-i inlocuit motorul. Desi imi reduc considerabil sansele de vinzare, vreau sa fiu de o transparenta de-a dreptul cuceritoare...

Reply
Sunt interesat. Aveti poze ?

Tamperul este cel de plastic sau ati cumparat altul ? Este mai mic de 52mm din cite stiu, si cam prost facut.

Multumesc,

Reply
se poate lasa rasnita la 1000 de lei cu ridicare personala?

Reply
(17-02-2014, 17:18)ilie3000 Wrote: se poate lasa rasnita la 1000 de lei cu ridicare personala?
Multumesc pentru interesul dvs. Pina miine o sa va dau un raspund.

Reply
(18-02-2014, 16:16)Lucian-Ioan Toma Wrote:
(17-02-2014, 17:18)ilie3000 Wrote: se poate lasa rasnita la 1000 de lei cu ridicare personala?
Multumesc pentru interesul dvs. Pina miine o sa va dau un raspund.

Pot lăsa pina la 1100.

Reply
Aparatul La pavoni s-a vindut, insa ramine valabil anuntul pentru Vario. Noul preț pentru risnita este 1000 lei. Multumesc!

Reply
Vreau eu rasnita. Ridicare personala din Cluj Smile
Bezzera BZ10, Rocket Boxer, 2 x Mahlkonig Vario, Obel Mito

Reply
Procesul vinzarii s-a încheiat. Multumesc.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)