• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

vand tamper Lelit

Salut,

Vand tamper Lelit PL100plus 58mm. Este cel cu care a venit espresorul, insa azi am achizitionat un Concept-Art dinamometric.
http://cremaperfecta.ro/product/lelit_ac...pl100plus/
Prefer sa nu pun pret.Cine are nevoie  poate oferi cat considera ca face.

Smile
Izzo Alex Duetto III, Mahlkonig Vario, Tamper Concept Art dinamometric, baza tampare Concept Art, VST 22g + VST 18g + VST 7g, V60, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress

L-as cumpara eu ca sunt din Bucuresti, dar nu stiu cat sa ofer.
Gaggia/Dip DK30/Dienes 540

Pai oferă tu. Prețul nou e de 150. Dă-mi pe private dacă crezi ca e mai ok. Ca idee în spiritul forumului doresc sa ajut pe cineva nu sa ma îmbogățesc.
Izzo Alex Duetto III, Mahlkonig Vario, Tamper Concept Art dinamometric, baza tampare Concept Art, VST 22g + VST 18g + VST 7g, V60, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress

Vândut! Ii doresc să-l stăpânească cu placere.

Mutumesc frumos Mihai.Estexact ce aveam nevoie.
Weekend placut.
Vibiemme Domobar Lever, Mazzer Super Jolly, Tamper Motta, ex.Gaggia Espresso Pure, ex.La Cimbali Cadet

Ma bucur ca ești mulțumit. Se poate inchid thread-ul.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)