Hello There, Guest! Login Register


vand espressor hx

#1
vand la cimbali junior , an 2003 ,hx,2,5 l boiler,semiautomat,alimentare la retea(ofer filtru bwt )stare f buna pozele le pot trimite celor interesati pe email
intrebarea e cat?
am doua variante daca desfac boilerul si il curat plus alte verificari (desi el functioneaza )1500 lei +transport (cca 100 lei)
daca il vand asa 1200 lei + transport
2 portfiltre double si single
furtun alimentare si furtun scurgere
aparatul e in stare ff buna e din inox cu vagi  urme de folosire.(un polish si devine superb)
se adreseaza celor care cunosc si celor care vor sa faca mutarea de la amatori la profesionisti  Big Grin aparatul nu se include in categoriile low entry ,nu dau exemple,prietenii stiu de ce Big Grin

poza

poza 1

poza 2

poza 3
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
#2
poza4

poza 5

poza 6
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
#3
Din păcate aparatul a devenit mărul discordiei în casaSmile, trebuie să -l vând indiferent de preț deci 1ooo de lei +transport, îl ambalez în cutie sau cadru din lemn, infofolit ca lumea.... Aparatul e ok, doar un bec ars, se poate cumpăra cu cca 1o lei de pe mag-pro.
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
#4
Ma mir cum nu a fost vandut pana acum si cu pretul anterior.Un aparat excelent dupa parerea mea.Cand imi vand Magica,grupul e61 nu ma impresioneaza in mod deosebit dpdv gust,din asta o sa iau cu siguranta.Bafta la vanzare!
 
#5
(17-08-2017, 17:40)orwo Wrote: Din păcate aparatul a devenit mărul discordiei în casaSmile, trebuie să -l vând indiferent de preț deci 1ooo de lei +transport, îl ambalez în cutie sau cadru din lemn, infofolit ca lumea.... Aparatul e ok, doar un bec ars, se poate cumpăra cu cca 1o lei de pe mag-pro.

doresc o rezervare pana deseara

am trimis mes. pe privat.
Dalla Corte-super mini, Rancilio miss Lucy, Bezzera BZ99S, Gino Rossi CC45s, Ascaso I-steel1, Sette270 , i-Roast2, dieckmann rostmeister, tamper cps/z evolution1. 
 
#6
(18-08-2017, 15:55)lisimah Wrote:
(17-08-2017, 17:40)orwo Wrote: Din păcate aparatul a devenit mărul discordiei în casaSmile, trebuie să -l vând indiferent de preț deci 1ooo de lei +transport, îl ambalez în cutie sau cadru din lemn, infofolit ca lumea.... Aparatul e ok, doar un bec ars, se poate cumpăra cu cca 1o lei de pe mag-pro.

doresc o rezervare pana deseara

am trimis mes. pe privat.

am raspuns la mesaj. Heart Heart Heart
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
#7
(18-08-2017, 20:59)orwo Wrote:
(18-08-2017, 15:55)lisimah Wrote:
(17-08-2017, 17:40)orwo Wrote: Din păcate aparatul a devenit mărul discordiei în casaSmile, trebuie să -l vând indiferent de preț deci 1ooo de lei +transport, îl ambalez în cutie sau cadru din lemn, infofolit ca lumea.... Aparatul e ok, doar un bec ars, se poate cumpăra cu cca 1o lei de pe mag-pro.

doresc o rezervare pana deseara

am trimis mes. pe privat.

am raspuns la mesaj. Heart Heart Heart

da, am raspuns
Dalla Corte-super mini, Rancilio miss Lucy, Bezzera BZ99S, Gino Rossi CC45s, Ascaso I-steel1, Sette270 , i-Roast2, dieckmann rostmeister, tamper cps/z evolution1. 
 
#8
s-a vandut cu 1000 lei userului lisimah,sa -l foloseasca sanatos !
se poate inchide .
multumesc
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)