Hello There, Guest! Login Register


vand espressor gaggia dose

#1
Vand espressor gaggia dose nou,cumparat acum 2 saptamani,folosit o saptamana.Motivul este un upgrade neprevazut.Este practic nounnu am facut mai mult de 30 de cafele cu el folosind doar apa plata bucovina.Am toate accesoriile lui ,actele de provenienta si garantie inclusiv cutia originala.Totul este deci in perfecta stare.Pretul este de 710 lei.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#2
telefonul meu este 0xxxxxxxxx
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#3
Atasez si aceste fotografii.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#4
Scad la 650
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#5
Salut. Mai ai aparatul? Dacă da, cheiltuielile de transport sunt incluse sau nu?
 
#6
(05-12-2014, 15:28)inka Wrote: Salut. Mai ai aparatul? Dacă da, cheiltuielile de transport sunt incluse sau nu?
da.il am .putemlua legatura?da cheltuielile sunt incluse.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#7
Iti trimit un mesaj privat.
 
#8
Nu cred ca e vreo problema daca il trimit luni,pentru ca maine lucrez 12 ore,de la 7 la 19.Azi era bine daca aveam adresa pana la ora 18 cat lucreaza cei de la Fancurier.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#9
Adaug in acest pret si o sita de 58 mm pentru 2 cafele luata de mine de la mag.pro.Nu este cine stie ce ,dar pana la alta achizitie este oricum necesara,gagia furnizand dor site presurizate in oferta la aceasta gama de aparate.Eu ma chinui sa iau un vst .Foarte scump dar am gasit in cele din urma.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#10
Evident sita de 58 mm nepresurizata.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#11
Da,asa este .Pentru orice intrebare sunati-ma,am dat telefonul.Si apropo, espresorul asteapta cuminte in cutia lui noul proprietar de cand I-a venit inlocuitorul acum 2 saptamani.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#12
Care e ultimul pret?
 
#13
(09-12-2014, 21:22)ciprivw Wrote: Care e ultimul pret?
Ultimul pret este cel pe care l-am anuntat ultima data,650 cu transport cu tot si sita de 58 nepresurizata inlusa in pret.Am scris destul in posturile anterioare.Nu mai dau detalii,pentru ca am dat destule si la obiect.Lucrul este nou ,in perfecta stare ,folosit 9 zile ,30 de cafele,cu acte cu tot ,ambalat in ambalajul original gata pentru a fi expediat.Au mai intrebat 2 pesoane pana acum,am dat detaliile necesare,altceva nu am ce adauga.Daca va hotarati am dat si numarul d etelefon,0xxxxxxxxx.O seara buna.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#14
Adaug pachetului pe langa sita nerpesurizata dubla si o sita nepresurizata simpla,pretul ramanand evident acelasi ,de 650 de lei cu transport inclus .
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#15
Se poate inchide.Multumesc.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)