• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

vand LELIT 43MM

Vand rasnita Lelit 43MM, achizitionata in Iunie 2013, de la importatorul Lelit din Ro. Garantie pana in Iunie 2015.
Rasnita este in stare perfecta, a fost folosita in casa, singura modificare care am facut-o este o mica modificare la ciocul de evacuare pt.o distributie mai buna a cafelei macinate in portafiltru.Va fii livrata in ambalajul original, factura de achizitie, certificat de garantie!
Pret vanzare 500Ron, fix.
O vand pt.ca am achizitionat o rasnita Vario M.

Attached Files Thumbnail(s)

Bezzera Unica,  Mahlkoning Vario, VST18, prajitor tip coretto

(15-12-2014, 20:07)krust Wrote: Vand rasnita Lelit 43MM, achizitionata in Iunie 2013, de la importatorul Lelit din Ro. Garantie pana in Iunie 2015.
Rasnita este in stare perfecta, a fost folosita in casa, singura modificare care am facut-o este o mica modificare la ciocul de evacuare pt.o distributie mai buna a cafelei macinate in portafiltru.Va fii livrata in ambalajul original, factura de achizitie, certificat de garantie!
Pret vanzare 500Ron, fix.
O vand pt.ca am achizitionat o rasnita Vario M.

Nr. meu e 0769-427.423
As dori sa cumpar rasnitza ta.
Daca o mai ai inca, te rog sa imi dai un telefon sau sa imi scrii nr. tau.
Livrarea o doresc prin posta cu plata ramburs.
Multumesc frumos.
Inca ceva.... daca stii... se poate macina si altceva cu ea?(seminte diferite, caju, alune de padure, floarea soarelui, in, etc...)

Am sa-ti trimit numarul de telefon pe privat.

Banuiesc ca se poate, eu nu am incercat, am folosit-o doar pentru boabe de cafea !

(21-12-2014, 20:33)77denis77 Wrote: krust

Inca ceva.... daca stii... se poate macina si altceva cu ea?(seminte diferite, caju, alune de padure, floarea soarelui, in, etc...)

S-ar putea ca la alune sa zica pas.
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

Eu nu m-as risca sa bag alune/seminte uleioase intr-o rasnita. Sansele sunt ca va trebui sa o desfaci complet sa o cureti dupa o tura de macinare zdrobire.
La Scala Butterfly, OE Pharos, Gino Rossi RR45, AeroPress, V60, prajitor tip corretto

S-a vandut !

Se poate inchide.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)