Hello There, Guest! Login Register


tamper

#1
vand tamper din otel inoxidabil de 58mm.manerul este din lemn de stejar lacuit. 7 cm inaltime.80 lei
0xxxxxxxxx.Alin
 
#2
Ce inaltime are manerul? Pare destul de frumos facut, insa ti-as sugera forma clasica a unui tamper, cu manerul putin alungit... Banuiesc ca ai optiunea asta, nu? Smile

Am inceput sa ma uit dupa tampere dupa ce multa lumea m-a intrebat pe email de asa ceva, spunand ca e scump ce e acum in piata... 80 de lei e chiar ok!
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#3
E cerere mare de tampere Aline, ce facem? Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#4
ce diametru are baza? ma intereseaza intre 58.1mm si 58,4mm;
si ce greutate are?
multumesc,
________________________________________________________________________________________
Strega_mod(esp32)/ MaraX_mod(esp32)/ Sette_270/ Macap_m7/ prajitor_fluid_bed_diy_(4Kg/luna)
 
#5
Smile 
Chiar asa de mare?Eu nu cred, pt ca as fi ramas fara el.Pacat ca nu se bucura nimeni de el pt. ca chiar este frumos.
tu ce mai faci ce mai zici?vad ca ai multa activitate.Bravo tie tine-o tot asa.Bafta!
 
#6
Pai scrie aici dimensiunea exacta, caci il dai rapid. Alex, celalalt furnizor e in pana de materiale Smile Sunteti doi, care puteti ajuta userii de aici.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#7
Si inca ceva - ai posibilitatea sa faci constant astfel de tampere?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#8
Nu nu am posibiltatea, nu ma ocup de asa ceva.Initial am vrut unul mare din inox dar ar fi iesit prea greu, asa ca la o analiza si avand material in surplus am facut patru.mai am unul care arata excelent.Este cel prezentat in primul mesaj.Cine-l vrea acum este momentul pentru ca in ianuarie eu plec din tara.
toate bune!
 
#9
Smile 
Tamper vandut, espressoman multumit.:-)
Toate bune!
(24-11-2012, 09:04)alincd71 Wrote: Nu nu am posibiltatea, nu ma ocup de asa ceva.Initial am vrut unul mare din inox dar ar fi iesit prea greu, asa ca la o analiza si avand material in surplus am facut patru.mai am unul care arata excelent.Este cel prezentat in primul mesaj.Cine-l vrea acum este momentul pentru ca in ianuarie eu plec din tara.
toate bune!
 
#10
Deci inchid topicul? Nu mai faci?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#11
Da se poate inchide.conjunctura a facut sa iasa cateva in plus si de aceea le-am scos la vazare.Deocamdata nu pot face altele.toate bune!
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)