Hello There, Guest! Login Register


cumpar

#1
buna,cumpar urmatoarele accesorii ptr un aparat BEZZERA BZ 40 DE
sita dus
portfiltru fara fund
sita blind
sita ims sau vst
nu am neaparat nevoie de ele noi
mentionez ca portfiltrul e de 58mm
cer si ofer seriozitate Smile
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
#2
am eu de vanzare, daca ti se par bune, o sita la marzocco 7g si o sita eq 21g. dar n am apucat sa le pun pe bursa inca pt ca mi ai luat o tu inainte cu cererea Smile
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
Reply
#3
@Bogdan: sita aia eq de 21 este aia de se spune ca e buna la Strega? Ca daca da, o vreau eu
Merci
Bezzera Strega, Honne (stripped down)/Ceado E5P/Kinu M47, HUKY 500
 
Reply
#4
da aia este, tocmai de asta am si luat-o, dar nefacand minunea promisa fata de vst-ul de 20, am decis sa o dau afara din casa Smile
daca orwo nu o vrea si nici nu se supara, cu mare placere o trimit la tine.
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
Reply
#5
Ce preț ai pe sita de 21g?
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
#6
65 lei fiecare.
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
Reply
#7
cumpar un tamper de 58 mm ,accept si donatii Smile
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
#8
(15-01-2017, 15:34)orwo Wrote: cumpar un tamper de 58 mm ,accept si donatii Smile
Am eu un Lelit de 58 cu maner negru daca vrei la 80 lei.

Mai am si sita asta de dus de la Vibiemme         si alte 2 site (una rigged si una ridgeless nu stiu ce firma sunt iti pun poze cu ele daca vrei)

Si aici tamper                
Vibiemme Domobar Levetta (Piccolo) + IMS Competition E61 200IM + IMS 17g B70 Competition + PID REX C100. Rasnita Mazzer Super Jolly. OCD v2 by Kamasi. Tamper Etolia Competition 58,5 mm.
 
Reply
#9
ms mult dar ma gandeam la ceva mult mai ieftin ...
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)