Hello There, Guest! Login Register


cumpar rasnita pentru casa

#1
noua (sau aproape noua, preferabil) sau sh, electrica.

optimal fara doser, ca fac maximum 2 cafele dimineata si poate inca 2 in timpul zilei, pe weekend.

nu mare, ca bucătăria mea e mica de tot, nu am loc practic pentru ceva mai mare...
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
Reply
#2
Nu electrica Tongue
 
Reply
#3
doar electrica Smile
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
Reply
#4
Cum ziceam, prietena trebuie sa treaca printr-un serios proces de "upgrade" Smile
 
Reply
#5
nunu, ca e noua si in afara de "problema" rasnitei e foarte okay Big Grin
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
Reply
#6
Eu ma duc in weekend la ai mei care au un PL43MMI cu care nu prea se descurca. Ma gandeam sa-i trec pe Kinu. As putea sa-i intreb daca vor s-o vanda daca esti interesat. Cred ca e luata prin toamna lui 2015 daca nu ma insel, adica e inca in garantie.
Vario K30|VBM Domobar Super PID|Sita dus IMS|Site IMS 14g&17g
|Aeropress|Kinu M47|Brewista&ConceptArt scales|ibrik Soy C4G
 
Reply
#7
sigur, astept detalii. eventual, arunca-mi un PM.
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
Reply
#8
(12-10-2016, 11:02)maki Wrote: nunu, ca e noua si in afara de "problema" rasnitei e foarte okay [Image: biggrin.gif]

Dupa cum se zice, "intai rasnita, si apoi...", ma tem ca trebuie sa-i cauti inlocuitor.  [Image: biggrin.gif]
PL41TEM, Eureka Mignon Specialita, M47 Phoenix, ibric, AeroPress, Kompresso... and V60/Hario Buono
 
Reply
#9
Ok, ii intreb cand ajung si te anunt
Vario K30|VBM Domobar Super PID|Sita dus IMS|Site IMS 14g&17g
|Aeropress|Kinu M47|Brewista&ConceptArt scales|ibrik Soy C4G
 
Reply
#10
Dacă nu îți iasă pacienta cu colegul anterior cumpăra un kinu 47 costa 690 lei și ptr că ești extracomunitar, dacă firma are activata opțiunea TAX FREE o sa îl iei fără tva
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
#11
(09-10-2016, 18:04)maki Wrote: Daca esti interesat am un Lelit PL043MMI.
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)