• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand tampere 58 mm

Vand doua tampere de 58 mm.

Talpa inox. Maner lemn lustruit. Greutate : > 300 grame fiecare. Productie proprie.

Pretul: 100 lei / buc.

De preferinta pentru colegii din Bucuresti. Primul venit - primul servit. Vazut - placut - probat - luat.

Multumesc.

[attachment=1684]
Prajesc cafea de specialitate din 2011, acum pe un Probatone 5 Typ 2 SSG2 (Baujahr 2014). 

Salut.
Am trimis PM.
Expobar Office Leva EB-61 1 GR + Eureka Mignon + Hario Mini Mill + Concept Art:c.espresso, c.cappuccino + Latiera Motta 50cl + termometru lapte concept art+ IMS 16/20g +IMS E61 200IM

Am trimis si eu PM - pentru 1 buc.
Multumesc,
Narcis
(07-07-2014, 20:25)Papa Jacques Wrote: Vand doua tampere de 58 mm.

Talpa inox. Maner lemn lustruit. Greutate : > 300 grame fiecare. Productie proprie.

Pretul: 100 lei / buc.

De preferinta pentru colegii din Bucuresti. Primul venit - primul servit. Vazut - placut - probat - luat.

Multumesc.
Catinel-catinel: Vario Mahlkonig, Silvia Rancilio, Vibiemme Junior 2B, MACAP M7A, Hario Mini Mill

Ambele tampere sunt rezervate. Unul pentru Axy76 si unul pentru Narcis Barbarii.
Daca nu reusesc sa finalizez vanzarea catre cei care au facut rezervarea din varii motive, voi anunta la momentul potrivit.

Multumesc frumos.
Prajesc cafea de specialitate din 2011, acum pe un Probatone 5 Typ 2 SSG2 (Baujahr 2014). 

Multumesc pentru tamperul de 58mm -probat si functioneaza perfect

Narcis
PS: As mai dori inca 1 buc, 58mm. Pe cand vor mai fi disponibile?
(08-07-2014, 19:01)Papa Jacques Wrote: Ambele tampere sunt rezervate. Unul pentru Axy76 si unul pentru Narcis Barbarii.
Daca nu reusesc sa finalizez vanzarea catre cei care au facut rezervarea din varii motive, voi anunta la momentul potrivit.

Multumesc frumos.
Catinel-catinel: Vario Mahlkonig, Silvia Rancilio, Vibiemme Junior 2B, MACAP M7A, Hario Mini Mill

(24-07-2014, 18:37)Narcis Barbarii Wrote: Multumesc pentru tamperul de 58mm -probat si functioneaza perfect

Narcis
PS: As mai dori inca 1 buc, 58mm. Pe cand vor mai fi disponibile?

Va multumesc frumos si eu pentru feed-back.
Anunt pe forum de indata ce o sa primesc altele.

Toate cele bune!

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)