• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand sita VST ridgeless de 18gr, 20gr si 22gr noi in cutie.

Le-am luat de pe site-ul producatorului.Toate sunt ridgeless noi in cutie.Pretul este de 150 lei bucata.Am o bucata din fiecare.
Expobar Brewtus IV, Mazzer Super Jolly modata doserless, VST-uri ridgeless, Espro dinamometric flat.

Ai pm
Rocket Classic, Profitec T64, Mahlkonig Vario, sita VST 18g ridgeless

Pm
Izzo Alex Duetto III, Mahlkonig Vario, Tamper Concept Art dinamometric, baza tampare Concept Art, VST 22g + VST 18g + VST 7g, V60, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress

Sita de 18gr si cea de 22gr sunt rezervate deja celor 2 colegi de mai sus.Mai ramane doar cea de 20gr. 57
Expobar Brewtus IV, Mazzer Super Jolly modata doserless, VST-uri ridgeless, Espro dinamometric flat.

Sita de 18 a ajuns la mine. Multumesc
Rocket Classic, Profitec T64, Mahlkonig Vario, sita VST 18g ridgeless

Eu încă o aștept. Maine cred ca va fii în posesia mea. M-a sunat azi curierul.
Izzo Alex Duetto III, Mahlkonig Vario, Tamper Concept Art dinamometric, baza tampare Concept Art, VST 22g + VST 18g + VST 7g, V60, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress

Sita de 20gr ramane in oferta.Necesita portafiltru naked. 57

Sita a ajuns la mine. Mulțumesc frumos.

Vesuvius, inchidem?
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

(15-12-2015, 14:38)Lyvyoo Wrote: Vesuvius, inchidem?

Sita VST ridgeless de 20 GR este  in continuare de vanzare.Doar cea de 18 si de 22 s-au dat. 55 55 55

A plecat ieri si sita de 20GR spre noul ei proprietar Silviu2ny.

Se poate inchide.Va multumesc.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)