• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand rasnita manuala HARIO Skerton

Rasnita arata impecabil si a fost folosita pentru maxim 1kg de cafea pana am pus mana pe rasnita din semnatura.
Este completa, cu toate accesoriile, inclusiv capacul bolului pe care uitasem sa-l pun cand am facut fotografiile.

Inelul are o mica "pata de culoare" pe inelul de ajustare pt a putea reveni la gradul de rasnire dupa curatare, iar bolul de sticla are o mica ciobitura facuta in graba cand am incercat sa-l infiletez.

Pret: 130 lei.
Nu este negociabil.

[Image: rgvwd5.jpg]

[Image: 281hs0z.jpg]

[Image: se1zc8.jpg]
Isomac Venus + PID Auber // Eureka Mignon // Tamper Motta Bubinga // Tamper dinamometric L-Beans // Site La Marzocco-7g, Bezzera-14g si VST-15g // Latiera Espro Toroid

Up
Isomac Venus + PID Auber // Eureka Mignon // Tamper Motta Bubinga // Tamper dinamometric L-Beans // Site La Marzocco-7g, Bezzera-14g si VST-15g // Latiera Espro Toroid

Pret nou: 110 lei

Mai este valabila?

Da, este valabil.

Rasnita s-a dat. Se poate inchide topicul. Multumesc.

Pret final (cf. regulamentului) ?
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

(27-10-2015, 23:42)Lyvyoo Wrote: Pret final (cf. regulamentului) ?

da, si pe mine ma intereseaza pretul final
Mersi
Lelit PL 042 EM Anita

110 lei a fost pretul final, exact cat am scris mai sus. De aceea am considerat ca nu trebuie sa mai scriu... Multumesc inca o data.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)