• Cafeaua, jumatate din motivul pentru care ma trezesc dimineata!
Hello There, Guest! Login Register

Vand rasnita Vario Home achizitionata in februarie 2015

Vand rasnita Vario Home achizitionata in februarie 2015.Este iesita din garantie,dar are facuta o revizie acum 6 luni,revizie in urma careia i-a fost schimbata cureaua si 2 pinioane.Eu insumi ,pentru ca achizitionasem 2 cutite noi ,de rezerva ,desi nu se impunea acest lucru, i le-am montat.Cele vechi le donez vitorului proprietar pentru ca sunt perfect utilizabile.Cutitele noi au fost montate acum 2 luni si jumatate.Rasnita functioneaza normal,in parametri specifici ei.Nu intru in detalii tehnice pentru ca s-a scris destul pe acest forum despre ce este si ce poate.Oricum, e o rasnita buna,solida ,capabila espresso.O vand pentru ca dupa upgrade nu mai am ce face cu ea.Atasez si cateva poze.Pretul este de 1150 de lei,usor negociabil.
Expobar Brewtus IV,Ceado E37S, tamper Lelit 58 mm,sita VST 18 grame,pahare test espresso Concept-Art, ,sita blind,latiera 350 ml Concept-Art si cu voia dumneavoastra ultimul pe lista termometru de inspiratie Eric.

Imi cer scuze pentru ca nu am adaugat toate fotografiile.
Expobar Brewtus IV,Ceado E37S, tamper Lelit 58 mm,sita VST 18 grame,pahare test espresso Concept-Art, ,sita blind,latiera 350 ml Concept-Art si cu voia dumneavoastra ultimul pe lista termometru de inspiratie Eric.

Ultimul pret 1000.

Se poate inchide.

S a vandut? As fi fost interesat. Multumesc

Da ,cu 1000 de lei pretul final.Imi pare rau.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)