• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand rasnita San Marco SM92

Cutite de 64mm, motor de 350W, hopper si dozator fumurii si este in stare impecabila. Vine cu toate accesoriile si ambalajul originale (mai putin cheia de la dozator, care nu mai exista...se poate schimba incuietoarea daca cineva doreste sa incuie dozatorul).

Se accepta orice proba la domiciliul meu sau al cumparatorului.

Pret: 1000 ron completa sau
900 ron (fara hopper - mi se potriveste la quamar)

Ps: cand am curatat-o i-am desfacut si partea de jos sa am vedere la motor...este foarte curat, dovada a faptului ca rasnita este aproape noua.
[Image: urape2a3.jpg]
[Image: etu9e2a3.jpg]
[Image: myju8epe.jpg]
[Image: 2e7ajyta.jpg]
[Image: a5yne6ut.jpg]
Dip Dks65 || Nuova Simonelli Oscar 

Pret nou: 950 ron. Deja am prea multe lucruri in casa care ocupa spatiu...Smile

Pret nou 900 RON!!!

800 RON

Este doserless? Adica nu trebuie sa tin cafea in suportul ei, pot sa rasnesc proaspata si atat? Cat are retinere?
ECM Giotto HX/Expobar Office Pulser, Quamar M80 Electronic/Mahlkoning Vario Home I, tamper dinamometric Concept Art, La Marzocco Strada 18g

Este cu dozator. Eu o folosesc acum deoarece îmi place ca se poate curata ușor și nu are rețineri. Poți veni oricând sa o vezi în acțiune...Nu i-am făcut un test de reținere...

Sunt mutat din Bucuresti, ca altfel deja te rugam demult sa ne primesti intr o vizita Smile
Tu pui toata cafeaua in acel dozator de sus, dupa care rasnesti cat ai nevoie mereu? Dozezi la ochi in portafiltru?
ECM Giotto HX/Expobar Office Pulser, Quamar M80 Electronic/Mahlkoning Vario Home I, tamper dinamometric Concept Art, La Marzocco Strada 18g

Eu o folosesc fără hopper, cântăresc fiecare doza și curat cafeaua din tunelul de la cuțite de fiecare data, folosind o linguriță de înghețată. Nu am pierderi și nu arunc deloc cafea.

A rămas fără hopper, ca insoteste Quamarul, și prețul scade la 700, nenegociabil.

Și s-a vândut și rasnita. Va mulțumesc. Se poate închide.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)