• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand rasnita Fiorenzato Doge 63

Rasnita am luat-o pentru mine dar datorita unei oferte care s-a ivit la 2 zile de la cumparare, acum ma vad nevoit sa o vand.
Rasnita este semi-automata (se opreste la umplerea dozatorului), arata si functioneaza foarte bine, anul fabricatiei sale este 2007 (pt doritori pot atasa poza cu seria si anul de fabricatie) iar acest model (doge) are unul dintre cele mai eficiente dozatoare.
Mai multe detalii si poze gasiti in link-ul indicat iar orice alt comentariu este de prisos intrucat rasnita este foarte apreciata si la o simpla cautare pe google pot fi gasite numai review-uri foarte bune.
Cand am cumparat-o i-am facut o curatare completa.
De asemenea, necesita schimbarea cutitelor care se pot lua de aici.

Pret 850 de lei.

Rasnita completa, cu tamperul din dotare si bolul de boabe (poza este din anuntul postat de fostul proprietar):
Isomac Venus + PID Auber // Eureka Mignon // Tamper Motta Bubinga // Tamper dinamometric L-Beans // Site La Marzocco-7g, Bezzera-14g si VST-15g // Latiera Espro Toroid

Reply
Up. 800 de lei
Isomac Venus + PID Auber // Eureka Mignon // Tamper Motta Bubinga // Tamper dinamometric L-Beans // Site La Marzocco-7g, Bezzera-14g si VST-15g // Latiera Espro Toroid

Reply
S-a dat. Se poate închide. Mulțumesc.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)