Hello There, Guest! Login Register


Vand rasnita Ascaso i-mini i-2 cu timer

#1
Caracteristici pe scurt:
- cutite conice 38 mm
- reglaj stepless
- timer
- carcasa neagra din aluminiu.

Motivul vanzarii: Kinu M47.

Rasnita a fost achizitionata la sfarsitul lui noiembrie 2012 si nu mai are garantie. Regimul de utilizare a fost urmatorul:
- rasnire pentru ibric de 2-3 ori pe saptamana pana in decembrie 2015;
- din decembrie 2015, rasnire pentru espresso, zilnic, 2 maxim 3 duble.

Defecte (daca se pot considera asa):
- imbusul care fixa unul din picioruse avea filetul slab de cand am cumparat rasnita si nu am mai trimis-o in garantie pentru atata lucru. Intre timp am pierdut imbusul si am fixat piciorusul cu velcro (poza atasata). Am folosit rasnita pe un mousepad si nu am avut probleme de stabilitate, dar cu siguranta se poate inlocui velcro-ul si cu un dublu adeziv mai subtire.
- surubul superior care fixeaza capacul deasupra cutitelor, la fel, are filetul slabit, dar nu afecteaza in niciun fel functionalitatea sau performanta rasnitei. Doar la curatare trebuie putin ajutat sa iasa.

PRET: 390 lei

Atasat poze cu rasnita.


Attached Files Thumbnail(s)
                                       
Rancilio Silvia E 2016 Auber PID, IMS 200IM, Mignon XL, M47, VST 15g, Pullman Barista 58.55mm flat, BH Pitcher 400 ml
 
#2
Update pret: 350 lei. Livrare gratuita in tara prin Fan Courier.
Rancilio Silvia E 2016 Auber PID, IMS 200IM, Mignon XL, M47, VST 15g, Pullman Barista 58.55mm flat, BH Pitcher 400 ml
 
#3
Salut , iau eu rasnita .

Adresa mea este Strada Salzburg nr 8 , Sibiu , la poarta Continental Automotive Sibiu .nume Alexandru Lazeroiu , telefon 0xxxxxxxxx.

Mersi mult !
 
#4
Rasnita a ajuns la userul edy, pret final 350 lei.
Threadul se poate inchide.
Multumesc.
Rancilio Silvia E 2016 Auber PID, IMS 200IM, Mignon XL, M47, VST 15g, Pullman Barista 58.55mm flat, BH Pitcher 400 ml
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)