Hello There, Guest! Login Register


Vand lattiera profesionala inox Motta Europa 50 cl portocalie

#1
Photo 
Vand lattiera profesionala Motta Europa 50 cl portocalie noua , nefolosita , in cutia originala.
Caracteristici tehnice:
- Confecţionată din INOX 304 (strălucitor, igienic, ideal pentru alimente)
- Datorită formei sale speciale, latiera asigură o circulaţie foarte bună a laptelui în momentul spumării, rezultatul final fiind o spumă de lapte cu o consistentă cremoasă, de cea mai bună calitate.
- Grosimea pereţilor asigură menţinerea unei temperaturi scăzute a laptelui pentru mai mult timp, oferind posibilitatea spumării pe o perioadă mai lungă de timp.
- Forma specială cu cioc o face ideală pentru a fi folosită în tehnica "latte art", pentru crearea de decoraţiuni de lapte în cappuccino.
Motivul vanzarii : am primit-o cadou si mai am una identica Smile
Pret fix 100 lei.
Lelit Grace PL81T VIP Line , Lelit William PL72 , Gaggia Classic , Lelit Fred PL043MMI , tamper Lelit PL200 , nivelator Lelit PL121, outdoor : Aerobie AeroPress , Coffee Gator , Porlex Mini
 
#2
(09-04-2015, 16:19)raulc Wrote: Sunt interesat, da-mi te rog un PM cu detaliile de contact. 


Vand lattiera profesionala Motta Europa 50 cl portocalie noua , nefolosita , in cutia originala.
Caracteristici tehnice:
- Confecţionată din INOX 304 (strălucitor, igienic, ideal pentru alimente)
- Datorită formei sale speciale, latiera asigură o circulaţie foarte bună a laptelui în momentul spumării, rezultatul final fiind o spumă de lapte cu o consistentă cremoasă, de cea mai bună calitate.
- Grosimea pereţilor asigură menţinerea unei temperaturi scăzute a laptelui pentru mai mult timp, oferind posibilitatea spumării pe o perioadă mai lungă de timp.
- Forma specială cu cioc o face ideală pentru a fi folosită în tehnica "latte art", pentru crearea de decoraţiuni de lapte în cappuccino.
Motivul vanzarii : am primit-o cadou si mai am una identica Smile
Pret fix 100 lei.
 
#3
Antamata de cosssoft Tongue
Lelit Grace PL81T VIP Line , Lelit William PL72 , Gaggia Classic , Lelit Fred PL043MMI , tamper Lelit PL200 , nivelator Lelit PL121, outdoor : Aerobie AeroPress , Coffee Gator , Porlex Mini
 
#4
S-a dat?
 
#5
Teoretic da , practic săptămana viitoare , miercuri .
Lelit Grace PL81T VIP Line , Lelit William PL72 , Gaggia Classic , Lelit Fred PL043MMI , tamper Lelit PL200 , nivelator Lelit PL121, outdoor : Aerobie AeroPress , Coffee Gator , Porlex Mini
 
#6
Aaa, e premiul de la concursul HotSpot?

Se poate inchide topicul?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#7
eu am cumparat-o, dar as vinde-o la acelasi pret. Am gasit rosie si am espressor rosu Smile)
 
#8
cosssoft ai pm
Expobar Office Leva EB-61 1 GR +Quamar M80E + Hario Mini Mill + Latiera Motta 50cl +  IMS 16/20g +IMS E61 200IM + 17g strada La Marzocco
 
#9
Don punctul meu de vedere se poate inchide Liviu . Mersi
Lelit Grace PL81T VIP Line , Lelit William PL72 , Gaggia Classic , Lelit Fred PL043MMI , tamper Lelit PL200 , nivelator Lelit PL121, outdoor : Aerobie AeroPress , Coffee Gator , Porlex Mini
 
#10
Ok, inchidem aici topicul tau si daca se va dori revanzarea ei, deschidem altul.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)