• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand lattiera profesionala inox Motta Europa 50 cl portocalie

Photo 
Vand lattiera profesionala Motta Europa 50 cl portocalie noua , nefolosita , in cutia originala.
Caracteristici tehnice:
- Confecţionată din INOX 304 (strălucitor, igienic, ideal pentru alimente)
- Datorită formei sale speciale, latiera asigură o circulaţie foarte bună a laptelui în momentul spumării, rezultatul final fiind o spumă de lapte cu o consistentă cremoasă, de cea mai bună calitate.
- Grosimea pereţilor asigură menţinerea unei temperaturi scăzute a laptelui pentru mai mult timp, oferind posibilitatea spumării pe o perioadă mai lungă de timp.
- Forma specială cu cioc o face ideală pentru a fi folosită în tehnica "latte art", pentru crearea de decoraţiuni de lapte în cappuccino.
Motivul vanzarii : am primit-o cadou si mai am una identica Smile
Pret fix 100 lei.
Gaggia Classic Gold edition , Lelit PL043MMI , VST 18 g ridgeless , Motta Europa 50 cl .

(09-04-2015, 16:19)raulc Wrote: Sunt interesat, da-mi te rog un PM cu detaliile de contact. 

Vand lattiera profesionala Motta Europa 50 cl portocalie noua , nefolosita , in cutia originala.
Caracteristici tehnice:
- Confecţionată din INOX 304 (strălucitor, igienic, ideal pentru alimente)
- Datorită formei sale speciale, latiera asigură o circulaţie foarte bună a laptelui în momentul spumării, rezultatul final fiind o spumă de lapte cu o consistentă cremoasă, de cea mai bună calitate.
- Grosimea pereţilor asigură menţinerea unei temperaturi scăzute a laptelui pentru mai mult timp, oferind posibilitatea spumării pe o perioadă mai lungă de timp.
- Forma specială cu cioc o face ideală pentru a fi folosită în tehnica "latte art", pentru crearea de decoraţiuni de lapte în cappuccino.
Motivul vanzarii : am primit-o cadou si mai am una identica Smile
Pret fix 100 lei.

Antamata de cosssoft Tongue
Gaggia Classic Gold edition , Lelit PL043MMI , VST 18 g ridgeless , Motta Europa 50 cl .

S-a dat?

Teoretic da , practic săptămana viitoare , miercuri .

Aaa, e premiul de la concursul HotSpot?

Se poate inchide topicul?
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

eu am cumparat-o, dar as vinde-o la acelasi pret. Am gasit rosie si am espressor rosu Smile)

cosssoft ai pm
Expobar Office Leva EB-61 1 GR + Eureka Mignon + Hario Mini Mill + Concept Art:c.espresso, c.cappuccino + Latiera Motta 50cl + termometru lapte concept art+ IMS 16/20g +IMS E61 200IM

Don punctul meu de vedere se poate inchide Liviu . Mersi

Ok, inchidem aici topicul tau si daca se va dori revanzarea ei, deschidem altul.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)