Hello There, Guest! Login Register


Vand latiere [Motta si Joe Frex]

#1
Ca sa fiu foarte scurt: set de 2 latiere, folosite foarte foarte foarte putin in mediu casnic. Se vand pentru ca stau degeaba in dulap.

Latiera Joe Frex 350ml teflon, neagra - pret 90 lei. Link producator
[Image: mk06b_720x600.jpg]

Latiera Motta 500ml inox - pret 110 lei. Link produs
[Image: prodmainimg158_11.jpg]

Daca cineva este interesat de ambele, si ne intalnim in fata la magazinul Bucur Obor, pretul este de 180 lei.

PS: stati pe aproape, multe din echipamentele din semnatura se vor vinde Smile
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#2
le vreau eu Smile , te rog sa ma suni sa discutam 0xxxxxxxxx
Expobar Brewtus IV , M Vario , VST , Dinamometric , Knock Box , V60 , Hario Mill and more
 
#3
Parca stiu ca s-au dat, sau doar una.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
#4
mi-a transmis ca ca cea mare s-a dat . Pe cea mica o vreau eu dar nu dau de el Smile
Expobar Brewtus IV , M Vario , VST , Dinamometric , Knock Box , V60 , Hario Mill and more
 
#5
dupa multe zile de asteptat telefoane de confirmare si retur de bani, pot spune ca acest anunt nu mai este valabil, latierele fiind vandute.
multumesc.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)