• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand latiera Espro Toroid 2 de 600 ml si Motta Rosie de 500 ml

Vand latiera Espro Toroid 2 cu 120 RON si latiera Motta teflon rosie de 500 ml cu 70 RON
Ambele vin in cutiile originale
Am bele au fost foarte putin folosite

Attached Files Thumbnail(s)

Rancilio Silvia V4 ( 9 BAR ) + Nemox Lux + Mahlkonig Brasilia + Tamper TORR + Site IMS Competitione 9gr & 17gr & 21gr + IMS Shower + Espro Toroid 355ml & 590ml

cumpar eu latiera rosie, am espressor rosu. O sa o vand pe cea portocalie care este noua.

Iar eu cumpăr latiera espro toroid Smile
Multumesc. Iti dau pm cu datele d contact.
Isomac Venus + PID Auber // Eureka Mignon // Tamper Motta Bubinga // Tamper dinamometric L-Beans // Site La Marzocco-7g, Bezzera-14g si VST-15g // Latiera Espro Toroid

Manu, hai sa facem un singur transport. E ok sa le trimita la tine pe amandoua si sa ma intalnesc cu tine sa o recuperez?

Sigur
Isomac Venus + PID Auber // Eureka Mignon // Tamper Motta Bubinga // Tamper dinamometric L-Beans // Site La Marzocco-7g, Bezzera-14g si VST-15g // Latiera Espro Toroid

Am primit latierele! Ambele arata foarte bine! Transportul insa a fost cam mult din punctul meu de vedere -- 38 lei. (10 euro am platit pt un produs din Italia, cu asteptarea de rigoare, desigur)
Multumesc gsablici.

@cosssoft: Ti-am dat PM cu nr. meu de telefon.
off-topic: acum mi-am dat seama ca Toroidul o sa fie putin mai dificil de curatat spre deosebire de Motta   Tongue

Inchidem, da?
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Din punctul meu de vedere se poate inchide. Toata lumea e fericita. Smile

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)