Hello There, Guest! Login Register


Vand expresor Lelit PL042 TEMD - nou !

#1
Vand expresor Lelit PL042 TEMD, cumparat de circa 2 saptamani, este exact pachetul de pe expressoman " Pachetul Barista Home All in one – espressor cu rasnita incorporata PL042 TEMD + cadourile marca Lelit in valoare de 350 lei: tamper inox, cana inox profesionala ( lattiera ) 500ml pentru spumat lapte, sita “oarba” fara gauri pentru curatare grup "
Aparatul l-am folosit sa zic la 20-30 de cafele (aruncate si acelea) pentru ca nu ma descurc cu el, acesta este si motivul pentru care il vand, este mult prea complicat pentru mine, am incercat dar nu ma pot obisnui cu el.. (o sa-mi cumpar unul complet automat)
Aparatul este in cutie fara nicio urma de folosire, exact asa cum a fost cumparat.
Se poate vedea in imagini garantia care este din 16.02.2017, precum si toate accesoriile de care spuneam mai sus...
Pretul platit de mine a fost de 2900 Ron din care sunt dispus ca dupa numai 2 saptamani, sa pierd 100 Euro (pretul actual fiind de 2450 Lei )
Ma puteti contacta la tel.: 0xxxxxxxxx

   
   
 
#2
Am editat topicul, sa-l lasam curat omului. Eventuale alte propuneri de imbunatatire a accesului userilor pe Bursa se pot face in topicul dedicat, stiti prea bine ca sunt deschis la orice modificari de regulament, daca este in interesul forumistilor. Putem face si limita de postari concomitent cu limita de vechime... Discutam dincolo, aici mergem pe regulile din prezent.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#3
Pret nou 2300 Lei !
 
#4
Data vanzarii 16. 09. 2017? vad bine?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.
 
#5
(11-03-2017, 09:43)chitsro Wrote: Data vanzarii 16. 09. 2017? vad bine?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Este 16.02.2017 e scris in graba acel "2" insa este data si pe factura, nu este asta o problema...
 
#6
S-a vandut, se poate inchide, multumesc !
 
#7
Cf. regulamentului, inainte de inchidere trebuie sa scrii si pretul final al tranzactiei
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#8
Nu l-am luat eu, dar pretul final a fost 2 300. Se poate inchide.
Vibiemme Domobar Piccolo, AeroPress, Kinu M47
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)