Hello There, Guest! Login Register


Vand expresor Gaggia Classic 2014

#1
Vand expressor Gaggia Classic 2014.E o scula in stare excelenta,decalcifiata la 3 luni cu regularitate,si cu grupul la fel ,curatat dupa regulile casei.Are presiunea scazuta la 9 bari,teava de aburi Rancilio si Pid instalat.Il vand pentru ca trec peste doua zile pe DB.Doamna Gaggia vine cu trusoul ei si ca zestre are si o sita VST de 15 grame ridged si ca dar de logodna si un manometru.Nu mai are cutie pentru cadomnul Tomi,membru marcant al famliei noastre, si-a ascutit cu ravna secerile .Dar gasim ceva corespunzator pentru ca doamna sa nu sufere de zdruncinaturi in postalion catre noua destinatie.Nu mai are garantie nu pentru ca varsta nu i-ar mai permite inca,dar fiind imbunatatita cu PID si teava de Rancilio, si-a pierdut fecioria.Pretul este de 1000 de lei.O seara buna si extractii reusite!
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#2
Ma intreb cat rezista pe Bursa?!   

Totusi, o poza vrem si noi, ca sa zambeasca si regulamentul la asa descriere haioasa. [Image: smile.gif]
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#3
Salut. Un nr de tel pe pm, poti lasa, te rog! Sun intr- o ora. Intru la o sedinta. Merci
 
#4
Incerc sa atasez si ceva fotografii ale preagratioasei .[attachment=4656][attachment=4657][attachment=4658][attachment=4659][attachment=4660]

Cam la orizontala mneaiei,dar e vina fotografului si nicidecum vreun prost obicei care sa ii apartina.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#5
Pe zoom e drepta.  [Image: tongue.gif]
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
#6
Se poate inchide.A fost vanduta domnului Panaitiu Adrian,actual sau viitor coleg de forum ,nu stiu exact.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#7
Pret final cu regulament
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#8
Da ,imi cer scuze.Vandut domnului Panaitiu cu 1000 de lei.Dotarile le-am descris mai sus.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)