• Cafeaua, jumatate din motivul pentru care ma trezesc dimineata!
Hello There, Guest! Login Register

Vand espressor LA PAVONI EUROPICOLLA

Vand espressor LA PAVONI EUROPICOLLA FUNCTIONAL functional in stare excelenta impreuna cu accesorile originale.
MicroCimbali Lyberty,Tamper dinamometric Concept Art 49.7,Nuova Simonelli Grinta

Pret?
La Marzocco GB5, La Marzocco Volcano, Eureka Mythos

scuze nu am pus pretul ,1200 ron
MicroCimbali Lyberty,Tamper dinamometric Concept Art 49.7,Nuova Simonelli Grinta

Se reduce pretul cu 50 ron,deci 1150 ron

Se reduce pretul la 1100 ron

S-a vandut unui espressoman BMC din brasov ,pret vanzare 1100 ron,cumparator de incredere.Se poate inchide topicul.

Confirm, bijuteria a ajuns la mine, arata impecabil...de acum sa vedem cum ies extractiile, avand in vedere ca este primul meu espressor.
Dupa o experienta "traumatizanta" cu un Saeco, care a durat doar 15 zile, am zis iau taurul de coarne(sau de levier) Smile
La Pavoni Europiccola pre-millennium, Ascaso i-mini i1, Hario Skerton, Aeropress

Să-l stăpânești sănătos. Nu ezita sa întrebi dacă ai nelămuriri ca sigur vei primi răspuns de la colegi cu leviere. Sper ca ai rasnita capabila espresso. Extracții reușite!
<La Pavoni Europiccola Lusso > < Isomac Tea e61 HX > < 1957 Eureka Rapallo vintage lever> < Kinu M47> < Aeropress > < Brewista smart scale >

Am un Hario Skerton, din ce am citit, este capabila...

De acum, dimineata am inviorarea asigurata: rasnit + tras la levier Smile

Multumesc de urari, cu siguranta voi avea 1000 de intrebari.
La Pavoni Europiccola pre-millennium, Ascaso i-mini i1, Hario Skerton, Aeropress

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)