• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand cesti Nuova Point New Sorrento

Vand cesti Nuova Point New Sorrento 55ml, 70RON/set (6 buc., max.3 seturi), setul nu contine farfurii.

Au pereti foarte grosi (9mm).

Plata prin ramburs sau transfer bancar.
Predare personala in Oradea sau transport prin curierat rapid, contra cost.
Gaggia Classic + PF Bottomless + OPV Bezzera + VST RDGL 15g + Teava Silvia V3 + PID Espressuino + Pressure Sensor + Volumetric Sensor + Teava Preincalzire + Manometer + Mazzer Major Doserless Mod + Hario Mini Mill stepless + Tamper inox 58mm + DIY Fluid Bed Roaster + PID Roastuino

Ceau Naurica,

Nu pot sa-ti trimit mesaj, ai mesageria privata dezactivata.
Mersi.
Gaggia Classic + PF Bottomless + OPV Bezzera + VST RDGL 15g + Teava Silvia V3 + PID Espressuino + Pressure Sensor + Volumetric Sensor + Teava Preincalzire + Manometer + Mazzer Major Doserless Mod + Hario Mini Mill stepless + Tamper inox 58mm + DIY Fluid Bed Roaster + PID Roastuino

O sa i-o activez eu putin mai tarziu. Si-a debifat la inregistrare primirea de mesaje.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

(16-08-2013, 16:00)csabitec Wrote: Ceau Naurica,

Nu pot sa-ti trimit mesaj, ai mesageria privata dezactivata.
Mersi.

Salut,

Poti sa imi raspunzi aici:

1) daca ai si alte culori?
2) daca se poate achizitiona mai putin de un set, sunt interesat de doua bucati?

Mersi Lyvyoo

Ceau Aurica,
Din pacate nu am decat cel maro.
Daca vrei, pot sa-ti dau si 2 bucati cu 12RON bucata, doar ca transportul va fi intre 15-20RON, depinde cu sau fara ramburs.
Asa, pretul pe ceasca iese destul de scump.
Daca ar fi mai multi interesati in Buc. as trimite de ex. mai multe bucati la o adresa.

Am reactivat casuta de mesaje private pentru naurica
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

(16-08-2013, 22:36)Lyvyoo Wrote: Am reactivat casuta de mesaje private pentru naurica

Multumesc, s-a rezolvat.

Salut! Le vreau eu pe toate care ti-au mai ramas, ceva discount? Huh
*EVO*, one Faema Wega group, triple boiler, PID + *HONNE* step-less, conical 71 Mazzer burrs, cold grinding belt-drive 500 rot/min + VST 7g La Marzocco + VST 18 ridge-less + manual tamper double headed

(19-08-2013, 23:44)Cosmin Popa-Draghia Wrote: Salut! Le vreau eu pe toate care ti-au mai ramas, ceva discount? Huh

Salut Cosmin,

16buc. mi-a mai ramas de vanzare (+6 raman pt. mine Smile ).
Pretul pt. toate: 11RON x 16buc = 176RON

Cele bune,
Csabi

Hai sa fie 160 RON si platesc si transportul, avnd in vedere ca nu au farfurii Smile Sunt plecat saptamana asta, daca reusesti sa le pui luni la curier, marti le iau.
P.S. Mare grija la impachetare, te rog! Multumesc mult!
*EVO*, one Faema Wega group, triple boiler, PID + *HONNE* step-less, conical 71 Mazzer burrs, cold grinding belt-drive 500 rot/min + VST 7g La Marzocco + VST 18 ridge-less + manual tamper double headed

Poate n-ar fi rău să editezi post-ul, să ștergi datele de contact și să i le trimiți prin mesaj privat.
Dip Dks65 || Nuova Simonelli Oscar 

Hai sa fie ultimul pret 170 si am grija la impachetare Smile .
Am salvat adresa. Se poate modifica mesajul.
Mersi.

Vandut.
Multumesc.

Le astept! Multam!

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)