• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand cantar "smart" Brewista nou

Desi dupa mentionarea mea intr-un post din topicul dedicat, in urma avalanselor de mesaje private, credeam ca o sa il vand fara probleme (3 colegi, cumva fiind convinsi ca il vor cumpara), iata ca asa ceva nu s-a intamplat. Fiecare cu problemele lui.......
Asa ca tot stand degeaba dupa ce am cumparat un numar mai mare de bucati pentru mai multe persoane, scot la vanzare un cantar Brewista. Este nou, nefolosit, tipla cum se spune Smile
Are 4 moduri de folosire pentru espresso si 2 moduri pentru brew.
Rezista la apa si este suficient de mic pentru a incapea pe tava oricarui aparat.
Are afisaj iluminat si se stinge singur.
Pret 240 lei

PS: nu se vinde cel din poza

[Image: brewista.jpg]
La Spaziale 3000 (2 grupuri) | Mazzer Mestre (Super Jolly) | naked PF | 53mm steel/wood tamper | Aerobie Aeropress | Mahlkönig Vario | Bodum Frenchpress | Hario V60 dripper| Kalita kettle 0,7l | Tiamo K01 dripper | Butlers Moka 1 cup | Incalzitor apa Electrolux | etc...

Salut! Ti-am lasat PM.
Vario K30|VBM Domobar Super PID|Sita dus IMS|Site IMS 14g&17g
|Aeropress|Kinu M47|Brewista&ConceptArt scales|ibric alama

Salut! Ma intereseaza pe mine. Ai pm cu datele de contact.
Multumesc!
Gaggia Classic, Mahlkonig Vario

Colegul Ovisod a fost cel mai rapid (si cu mesajele si cu plata) si cantarul o sa plece spre el.
Multumesc!
La Spaziale 3000 (2 grupuri) | Mazzer Mestre (Super Jolly) | naked PF | 53mm steel/wood tamper | Aerobie Aeropress | Mahlkönig Vario | Bodum Frenchpress | Hario V60 dripper| Kalita kettle 0,7l | Tiamo K01 dripper | Butlers Moka 1 cup | Incalzitor apa Electrolux | etc...

Inchidem?

Pret final, cf regulament?  Smile
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Inchidem

Pret final, 240 lei.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)