Hello There, Guest! Login Register


Vand Saeco Poemia HD8323 + Hario Skerton

#1
Se vinde mini kitul Saeco Poemia HD8323 si rasnita Hario Skerton la pretul de 300 lei. Espressorul a fost folosit din 2014 un an pana cand am luat un Lelit Pl41e iar rasnita a macinat doar jumatate de an, fiind luata anul trecut. La espressor nu mai am cutia si factura dar e luat in 2014. Portafiltrul e depresurizat dar nu mai am acel tamburus. Singura problema e ca s-a sters acel crom de pe portafiltru din cauza unei solutii pe care am folosit-o (Dulgon). Decalcifiere a avut odata la 3 luni.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
#2
Reducere de Craciun: 250 lei
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
#3
salut,
trimiti si prin curier?
vreau sa incep sa beau si eu cafea dimineata..., trebuie sa incep de undeva
 
#4
Salutare tuturor! Reducerea de 50 lei pe intregul pachet a fost valabila doar de Craciun. Pentru cine e interesat, pot trimite si prin Fancurier. Un sfarsit de an excelent pentru toti espressomanii!
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
#5
Reducere de revelion? Poate vine Smile ( de sorcova, de plugusor, .... ).
Cafflano Kompresso, Clever Dripper, Kinu M47, Brewista Kettle.
 
#6
Espressorul si rasnita raman la 250 lei si pot trimite si prin Fancurier in tara.
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
#7
Vinzi rasnita separat ?
Espresso: Lelit Bianca, Eureka Mignon XL
Brew: Kinu M47, V60, Kalita Wave, Origami
 
#8
@bemihai Pret rasnita: 80 lei + transport
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
#9
Pot oferi maxim 50 + transport.
Espresso: Lelit Bianca, Eureka Mignon XL
Brew: Kinu M47, V60, Kalita Wave, Origami
 
#10
Pai noua e 150 lei. Nu e folosita decat jumatate de an, asa ca nu pot sa o vand sub 80 lei. Sorry..
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
#11
Mai sunt de vanzare Saeco + Hario?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rancilio Silvia (cu PID)/Macap M42M/Portafiltru naked/VST 20g/Sita dus IMS/Tamper 58.5 Etolia
Past: Mahlkonig Vario/Hario Skerton/Saeco Poemia
 
#12
Anunt valabil.
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
#13
Intrebare simpla: functioneaza amandoua?
Rancilio Silvia (cu PID)/Macap M42M/Portafiltru naked/VST 20g/Sita dus IMS/Tamper 58.5 Etolia
Past: Mahlkonig Vario/Hario Skerton/Saeco Poemia
 
#14
Bineinteles, altfel specificam daca era vreo problema. Singura problema e ca Duminica revin in tara si abia luni le pot trimite.

@MirceaF: ti-am dat mail pentru ca ai pm-ul dezactivat sau casuta inbox e plina. O zi buna!
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
#15
Salut,

Mai ai de vânzare râșnița Hario?
Curier sau ajungi prin București?

Multumesc

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
#16
Salut! Se poate inchide topicul, s-au dat ambele, la pretul de 250 lei.
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)