• Cafeaua, jumatate din motivul pentru care ma trezesc dimineata!
Hello There, Guest! Login Register

Vand Portafiltru Naked Lelit 57mm + altele

Vand Portafiltru Naked Lelit 57mm
Sita Ascaso Competition Filter Dubla 57mm
Sita dus IMS competition pt. Lelit 57mm
Pret pachet 250 lei Livrare incepand de marti.
[Image: 834f7fbc0a4c1dd8d5a87d02509bec67.jpg]
Bezzera MAGICA | Quamar M80E | La Marzocco Strada 14g | Motta knock box | Tamper Motta Competition | Pitcher Motta 35cl

Salut.
Eu as fi interesat, vad ca toata lumea (inclusiv tu) sunt de parere ca e "mai bine" cu sita mai mare....plus eu fiind incepator nu ar strica un portafiltru botomless. Despre sita asta de dus mai buna nu sunt convins, dar daca e la pachet si-mi spui ca merita investitia.......cred ca sunt un buyer.  [Image: smile.gif]

(17-12-2016, 21:53)nagypopo Wrote: Salut.
Eu as fi interesat, vad ca toata lumea (inclusiv tu) sunt de parere ca e "mai bine" cu sita mai mare....plus eu fiind incepator nu ar strica un portafiltru botomless. Despre sita asta de dus mai buna nu sunt convins, dar daca e la pachet si-mi spui ca merita investitia.......cred ca sunt un buyer.  [Image: smile.gif]
Salutare, eu zic ca merita sita dus (imprastie apa mult mai uniform)...daca le doresti da un semn...
Doar marti le pot trimite...ca atunci imi ajunge HX-ul.
Bezzera MAGICA | Quamar M80E | La Marzocco Strada 14g | Motta knock box | Tamper Motta Competition | Pitcher Motta 35cl

Ok sa vina marti  [Image: smile.gif]

S-au dat?
Lelit PL41TEM \ Kinu M47 \ Ascaso i-steel i1 \ Gene Cafe CBR 101 \ L-Beans tamper holder

(18-12-2016, 10:20)nagypopo Wrote: Ok sa vina marti  [Image: smile.gif]

Trimite-mi pe privat datele

(18-12-2016, 10:57)d@n Wrote: S-au dat?

Da da

Pret final si inchidem topicul
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Pret final 250 ron. Se poate inchide. Multumesc!

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)