Hello There, Guest! Login Register


Vand PL 41 TEM PID + PL 43 MM in garantie

#1
De vanzarare esspresor LELIT PL 41 TEM + rasnita LELIT PL 43 MM
ambele au fost cumparate in mai-iunie si au garantie.
Ambele au fost folosite ocazional (steam wand-ul a fost folosit de doua ori).
Aparatele au fost intretinute si curatate corespunzator de fiecare data(grupul, steam wand-ul, bolul de apa), ele functionand ireprosabil.

Apa utilizata - doar plata, diferite marci.
Cafeaua - de la florescu.

Motivul vanzarii - ma mut in alta tara.

Separat: esspresorul 1600 lei, rasnita 500 lei.

Pret pentru ambele - 2000 lei.
Cumparatorul primeste tamperul Lelit + cele 3 site.

Consider ca pretul este corect pentru doua produse aproape noi aflate in garantie.



Contact: 0xxxxxxxxx sau 0xxxxxxxxx - Radu.


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Lelit PL41TEM / Lelit PL43MM / Lelit PL100 - incepator
 
#2
vandute unui prieten.
Lelit PL41TEM / Lelit PL43MM / Lelit PL100 - incepator
 
#3
Din pacate sper sa nu se fi repetat un alt episod de pe Bursa, din trecut.

Mi-a scris un forumist ca ati batut palma, omul s-a pregatit cu banii si a doua zi a fost lasat cu ochii in soare pentru ca aparatele au plecat spre amicul tau. Nu stiu daca e asa, sper sa intervina si el, nu vreau sa fac telefonul fara fir si oricum, in fond, e dreptul tau sa faci ce vrei cu sculele tale. Dar daca asa a fost, eu unul as fi profund dezamagit de o astfel de atitudine. Scuze daca ma antepronunt, poate mi s-au prezentat subiectiv lucrurile...
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#4
Eu sint persoana 'pagubita'. Angry Informatiile consemnate sint adevarate.
Nu era nici o problema daca-mi spunea vinzatorul ca, "domnule, am gasit un prieten care dadea mai mult! Altfel spus, ca dincolo era mai scump..."
Ma rog, s-a dorit doar testarea pietei...
 
#5
(23-10-2014, 13:59)Lyvyoo Wrote: eu unul as fi profund dezamagit de o astfel de atitudine.
O "pedeapsa" ar putea fi de aplicat aici, de genul interzicerea postarii la "bursa".
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
#6
Pai cu siguranta cine va mai proceda asa, va primi un an interdictie pe bursa, insa deocamdata nu avem si celalalt punct de vedere.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#7
Discutia am mutat-o pe un topic separat - http://www.espressoman.ro/forum/Thread-B...8#pid18018
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)