• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand Lelit PL41TEM PID +Râșnița Cunill Tranquilo

Am un Lelit PL41TEM PID cumparat prin intermediul acestui forum de Black Coffee Friday plus o  râșnița Cunill Tranquilo cumparata de la Metro  . Sunt in stare excelenta. Nu au fost folosite decât foarte  puțin. Cadou tamper inox Lelit, sita oarba pentru backflush + o garnitura etansare sita + detergent Puro.plus lingurita dozatoare detergent  si perie curatare.(vedeti in poza).Eu am  schimbat presiunea pe 9 bari cu un alt opv de la Jetblackespresso din Australia.
Pret pachet 1950 lei.
Le vand pentru ca efectic nu am timp sa le folosesc 
Nu cred ca am facut mai mult de 20 espressso cu el .
Tel 0740122190

Attached Files Thumbnail(s)

Salut Bogdan,
Am rasnita, dar espressorul m-ar interesa, le-ai putea vinde si separat?

(07-12-2015, 18:39)Bogdan Iacob Wrote:  Am un Lelit PL41TEM PID cumparat prin intermediul acestui forum de Black Coffee Friday plus o  râșnița Cunill Tranquilo cumparata de la Metro  . Sunt in stare excelenta. Nu au fost folosite decât foarte  puțin. Cadou tamper inox Lelit, sita oarba pentru backflush + o garnitura etansare sita + detergent Puro.plus lingurita dozatoare detergent  si perie curatare.(vedeti in poza).Eu am  schimbat presiunea pe 9 bari cu un alt opv de la Jetblackespresso din Australia.
Pret pachet 1950 lei.
Le vand pentru ca efectic nu am timp sa le folosesc 
Nu cred ca am facut mai mult de 20 espressso cu el .
Tel 0740122190

espressorul a ajuns la mine. Arata asa cum a fost descris(deci se pare ca a fost folosit foarte putin). pret final 1250.ron

am uitat sa specific ca am luat doar espressorul fara risnita deoarece eu aveam o risnita lelit  pl043mmi achizitionata in luna nov. 2015.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)