Hello There, Guest! Login Register


Vand Gaggia Pure

#1
De vanzare espressorul cu care mi-am facut intrarea in lumea aceasta minunata, Gaggia Pure, cumparat in Feb 2013 de la importator, impreuna cu portafiltru original si  sita dubla 14g (Mag Pro).
In stare buna de functionare, cu semne de uzura normala, se vinde pentru ca nu il mai folosesc.
Pret 400 lei.
ECM Synchronika Antracit, Eureka Olympus 75HS, Kinu M47
 
#2
Pret nou 360 lei.
ECM Synchronika Antracit, Eureka Olympus 75HS, Kinu M47
 
#3
La banii astia ar trebui sa-l dai maine! Decat un Philips Saeco Poemia sau mai stiu eu ce bomba, mai bine un Pure sau Evolution SH oricand! Ii pui minim un Kinu langa o punga de cafea proaspat prajita si deja tragi shot-uri de manual

Grabiti-va! Sa-si puna si Cosmin un termometru coreean de grup E61 pe PL62! Smile

Spor la vanzare,
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#4
Cam asa am dat si eu Color-ul. Fara PID ca a zis ca nu-i trebuie. Cu putin tuning e f bun. E practic un Classic 2015.
Brasilia Club, Kinu Simplicity, Comandante, Kingrinder P0, Mignon Specialita.
ex: Gaggia Espresso, Color; Quamar T80, Macap M2D, Feldgrind 2.
 
#5
De fapt, tocmai s-a vândut. S-a încheiat tranzacția complet acu' 2 ore. Va trage shoturi cu kinu in timpul vizitelor mele pe acasa(Sibiu) Smile
Bezzera Strega, Honne (stripped down)/Ceado E5P/Kinu M47, HUKY 500
 
#6
Bravo! Confirmare Cosmin pt inchidere, cu pretul final si gata..
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#7
Confirm si eu, ma bucur ca a ajuns la un coleg de forum. Multumesc pentru gazduire

(08-09-2016, 22:47)Lyvyoo Wrote: La banii astia ar trebui sa-l dai maine! Decat un Philips Saeco Poemia sau mai stiu eu ce bomba, mai bine un Pure sau Evolution SH oricand! Ii pui minim un Kinu langa o punga de cafea proaspat prajita si deja tragi shot-uri de manual

Grabiti-va! Sa-si puna si Cosmin un termometru coreean de grup E61 pe PL62! Smile

Spor la vanzare,
Merci Liviu! De fapt ma cam Kinuie un gand ..... cred ca pun la vanzare si i2-ul Smile
ECM Synchronika Antracit, Eureka Olympus 75HS, Kinu M47
 
#8
Pretul final pt posteritate si...case closed.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#9
360
Bezzera Strega, Honne (stripped down)/Ceado E5P/Kinu M47, HUKY 500
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)