• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand Gaggia Evolution

Vand espressor Gaggia Evolution fabricat 10/2012 , 1200 W , pompa Ulka prin vibratii 15 bari , rezervor 1,25 litri , portafiltru profesional 58mm , teava abur integral metalica upgrade model Rancilio Silvia V2. Aparatul a fost cumparat de nou de la importatorul Gaggia Romania , utilizat in regim casnic 2-4 extractii/zi. Arata si functioneaza impecabil. Vine in cutia originala cu sitele originale si tamperul de plastic original. Motivul vanzarii - upgrade Smile . Pret - 700 lei inclusiv transport prin curier rapid. Este unul din modelele Gaggia recomandate dpdv calitate/fiabilitate/cost. Modelul cu panou frontal inox lustruit tip oglinda.

Attached Files Thumbnail(s)

Gaggia Classic Gold edition , Lelit PL043MMI , VST 18 g ridgeless , Motta Europa 50 cl .

Sunt interesat, v-am dat mesaj si pe OLX insa nu ati raspuns. Espressorul e bun, insa nu la acest pret, parerea mea, daca sunteti dispus sa mai lasat din pret il cumpar eu.
Gaggia Classic 2012 + Pid+ Naked PF+ Rancilio Silvia Wand+VST 14g cup/ Rasnita patriotica: Dip Grinders DK30/ PeDE Dienes 543/ Hario mini/ Bialetti Fiametta 3 cups/ Bialetti Camping 1 cup.

Up ! 650 lei
Gaggia Classic Gold edition , Lelit PL043MMI , VST 18 g ridgeless , Motta Europa 50 cl .

Bonus : picurator dublu metalic profesional

Up ! 600 lei !

Disponibil ?

Inca da

Up ! 550 lei !

Gaggia Evolution 2012 + teava abur Rancilio Silvia + 2 site nepresurizate de 7,14 g + picurator dublu profesional , in perfecta stare de functionare si optica. 550 lei ! Vine in cutia originala cu toate accesoriile originale incluse : site presurizate , tamper plastic , picurator dublu plastic.

Face toti banii! Nu stiu de ce sta asa mult pe bursă, iar multă lume isi ia Saeco Poemia de bugetul respectiv.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Salut , sunt interesat , îmi poți da un număr de telefon ? Mersi.

Salutare , ti-am trimis numarul meu in private message.

Mai este valabil anuntul?

Da

buna seara.mai este valabil anuntul ca pe mine m-ar interesa?sunt din Bucuresti.

Da , e valabil Smile

Trimite-mi nr de telefon..... Bica_52 @yahoo. com .

Trimis pe mesaj privat

Salut! Daca mai este disponibil, trimite-mi te rog nr. de tel.
Lelit 41TEM, Lelit PL043MMI, tamper Lelit 57mm

Vândut , se poate Închide . Multumesc .

Incredibil ce greu... Lumea isi ia tot felul de porcarii noi gen Saeco Poemia, Krups, Delonghi, Gaggia Gran Deluxe etc. si ocoleste o legenda ca Evolution.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Da, Liviu dar le iei cu garantie si sunt noi...poate nu este cazul celui care vinde dar nu stii ce face omul cu espressorul...poate a zacut 5 ani intr-un beci si toate sunt mucegaite prin el...si nu scoti mirosul prea usor

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)