• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand Gaggia Evolution

Aparatul a fost luat din Italia, arata ca nou, merge impecabil, vine cu manual, cutie, cablu, portafiltru.

Pret 400lei fix, valabil doar luna aceasta

Tel: 0731999121.
Gaggia Classic & Rancilio Silvia steam wand + Fiorenzato T80 + Latiera Motta + Tamper Motta + PID controller + VST 15gr

Poza completa
Gaggia Classic & Rancilio Silvia steam wand + Fiorenzato T80 + Latiera Motta + Tamper Motta + PID controller + VST 15gr

Momentan este rezervat pana joi, unei colege de pe forum.

Propune-i si tu o montare de teava de Rancilio cu manopera gratis Smile Cred ca ar fi un plus!
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Smile Ar fi o varianta, doar ca dansa este din Buc iar eu din BV .

Se poate inchide, a plecat colegei de pe forum Smile.

E a nu stiu cata tranzactie reusita pe aceasta arie de Bursa. Ma bucur!
Bravo si o asteptam pe numai_eu sa "intre in paine" pe forum Smile
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)