• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand Gaggia Espresso

Vand un aparat Gaggia Espresso 2006 cu PID, OPV reglat la 9bar si variator de tensiune pe rezistenta. Are boiler de Classic vechi dar fara electrovalva. E facut in 2006, e Made in Italy iar eu il am cam de 7 luni. L-am decalcificat mecanic si cu sare de lamaie cand l-am luat si o data luna trecuta. Garnitura de grup e schimbata de mine. Are picurator cu 2 cai, sita dubla si single nepresurizate. Pentru cine vrea neaparat am si o sita presurizata.
Pret: 400 cu PID si variator si 250 standard.

Attached Files Thumbnail(s)

Brasilia Club;Gaggia Espresso; Quamar T80
Ex: Saeco Poemia, Gaggia Color, Dip DK30.

(06-02-2016, 17:08)Zaheyu Wrote: Vand un aparat Gaggia Espresso 2006 cu PID, OPV reglat la 9bar si variator de tensiune pe rezistenta. Are boiler de Classic vechi dar fara electrovalva. E facut in 2006, e Made in Italy iar eu il am cam de 7 luni. L-am decalcificat mecanic si cu sare de lamaie cand l-am luat si o data luna trecuta. Garnitura de grup e schimbata de mine. Are picurator cu 2 cai, sita dubla si single nepresurizate. Pentru cine vrea neaparat am si o sita presurizata.
Pret: 400 cu PID si variator si 250 standard.

Salut,

Putem vorbi pe telefon ca sa nu ne lungim aici.

Multumesc

0744.345.891

Espressorul se vinde fara pid, standard, la pretul de 250 cu 1 sita nepresurizata dubla. La cerere se da si sita dubla presurizata + tamburus.

Vanzarea se supenda 2-3 saptamani. "Noul" espressor necesita o revizie serioasa.

Mai e valabil anunțul?

Nu.
Se poate inchide.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)