• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand Gaggia Classic cu upgade-uri

Vand aparat espresso Gaggia Classic cumparat de la importatorul oficial Gaggia din Romania in primavara acestui an.
Aparatul este vandut in ambalajul original cu accesoriile originale aferente, precum si factura si garantia s.a.m.d.
De cand a fost achizitionat am schimbat steam wand-ul ( steamerul sau bara de aburi ) cu modelul Rancilio Silvia. De asemenea, presiunea de extractie a cafelei a fost schimbata la cea standard al espressomanilor, de aprox. 9 bari.
Mai multe detalii despre acest aparat si despre performantele acestuia, mai ales cu imbunatatirile aduse, puteti gasi chiar aici pe forum sau raspund cu placee aici in thread la orice intrebare.
Espressorul in stare foarte buna, conform pozelor. Nu prezinta defecte ascunse.
Motivul vanzarii : upgrade la un HX.
Pentru oferte folositi va rog PM sau va astept aici in thread.
Pret aparat nou cu reducere pt membrii forumului: aprox 1100 lei.
Pret cerut de mine cu garantie si factura, plus upgrade-uri : 950 lei negociabil.
Multumesc, Tudor.

Attached Files Thumbnail(s)

ECM Giotto HX/Expobar Office Pulser, Quamar M80 Electronic/Mahlkoning Vario Home I, tamper dinamometric Concept Art, La Marzocco Strada 18g

(20-09-2014, 18:21)decadurabolin Wrote: 1.Mai multe detalii despre acest aparat si despre performantele acestuia, mai ales cu imbunatatirile aduse, puteti gasi chiar aici pe forum

2.cu garantie

1. Pune tu direct linkul la pagina respectiva de pe forum
2. Specifica cat timp mai acopera garantia.
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

Rezolv maine amarok cu cerintele...sa inteleg ca esti intersat?
ECM Giotto HX/Expobar Office Pulser, Quamar M80 Electronic/Mahlkoning Vario Home I, tamper dinamometric Concept Art, La Marzocco Strada 18g

Nu
Eu am un GC.
Era o indrumare cvasimoderatoare (deh, obisnuinta Tongue)
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

Aparatul a fost achizitionat pe data de 03.06.2014, avand garantie doi ani. Deci mai raman aprox un an si 8 luni de acoperire. Ofer la cerere poza cu factura, bonul si garantia.
Pentru informatii suplimentare dati search pe forum cu denumirea aparatului sau puneti aici intrebarile, raspund cu mare placere.
Am uitat sa specific faptul ca inca am si vechea bara de aburi, nu a fost rupta sau cine stie ce.
Multumesc.

Se poate inchide. Multumesc.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)