• Cafeaua, jumatate din motivul pentru care ma trezesc dimineata!
Hello There, Guest! Login Register

Vand Gaggia Classic 2015 si diverse accesorii...

Pe scurt se vinde:
-Gaggia Classic model 2015 cred inca in garantie, trebuie sa verific actele, folosit in regim casnic 1-2 extractii pe zi (achizitionat din 2015 ), doar cu apa Bucovina, nu am avut nici un fel de problema pana acum.Nu este zgariat sau lovit . Are semne de utilizare la tavita si foarte mici pe suportul de cesti. Detin toate accesoriile ,cutia,etc.
Pret 550 lei doar aparatul fara accesorii.
-Latiera 590 ml Inox pret 25 lei folosita de 2-3 ori.
-Tamper Lelit 58 mm pret 75 lei.
-Tamper Concept Art dinamometric reglabil cu baza de 58mm pret 250 lei( nu a fost modificat in nici un fel)
-Site IMS Competition (cred ca este de 17g) si sita dus. Ambele 140 lei (detin si ambalajele)
Sunt din Craiova dar pot trimite si prin curier sau posta.
Tel: 0741250580
Multumesc.

Attached Files Thumbnail(s)

Kinu M47 ,Rok Espresso, Aerobie AeroPress , ocazional cafea la ibric...

(28-02-2017, 18:29)ender Wrote: Pe scurt se vinde:
-Gaggia Classic model 2015 cred inca in garantie, trebuie sa verific actele, folosit in regim casnic 1-2 extractii pe zi (achizitionat din 2015 ), doar cu apa Bucovina, nu am avut nici un fel de problema pana acum.Nu este zgariat sau lovit . Are semne de utilizare la tavita si foarte mici pe suportul de cesti. Detin toate accesoriile ,cutia,etc.
-Tamper Concept Art dinamometric reglabil cu baza de 58mm pret 250 lei( nu a fost modificat in nici un fel)
-Site IMS Competition (cred ca este de 17g) si sita dus. Ambele 140 lei (detin si ambalajele)
Multumesc.
sita de dus se potriveste pe Gaggia 2015?
GC 2015/ Vario

latiera si temparul 58 le doresc eu
Rancilio miss Lucy PID, Compak K3, Mairali Arianne 1gr.

Unde găsesc sa cumpăr la Timișoara un Gaggia 2015?

Dacă este in garanție ma interesează și pe mine, doar dacă poți sa o trimiți la Timișoara

Gaggia Classic 2015 + site, latiera , tamper 58mm rezervate pentru un viitor membru al forumului Big Grin .
Tamper dinamometric rezervat pentru user SIM78 .
O sa revin cu amanunte privind finalizarea vanzarilor.

(28-02-2017, 19:11)babacu Wrote:
(28-02-2017, 18:29)ender Wrote: Pe scurt se vinde:
Multumesc.
sita de dus se potriveste pe Gaggia 2015?

Sita se potriveste la Gaggia 2015 -eu asa am folosit de aproape un an.

(28-02-2017, 22:42)Floris Wrote: Unde găsesc sa cumpăr la Timișoara un Gaggia 2015?

Dacă este in garanție ma interesează și pe mine, doar dacă poți sa o trimiți la Timișoara

Cred ca cel mai simplu este sa urmaresti rubrica vanzari, sau sa cumperi cu ajutorul reducerilor oferite de importator membrilor forumului (1100 lei cu reducere).

Se poate inchide. Produse au fost vandute cu preturile specificate initial. Multumesc.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)