Hello There, Guest! Login Register


Vand GAGGIA CLASSIC 2015

#1
Lightbulb 
Cumparat in aprilie 2015 prin intermediul espressoman cu reducere.
Folosita la 2 shot-uri/zi, doar cu cafea proaspat prajita de la Yume din Cluj.
Am schimbat garnitura grup noua (am folosit-o doar la cateva shot-uri de test)
Motiv vanzare: upgrade la Expobar Brewtus 4

Se poate vedea/testa in Cluj.


Pret 900 ron, negociabil.

[Image: ZLiSvHk3B0hBsZF1iWnFSSOIFQz2eY4-OLD4FvH_...0-h1458-rw]
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario, IMS Competition 18g, IMS Competition Teflon Screen, Tamper Torr Toys Convex, OCD-like Distribution Tool
 
#2
Pune separat link-ul spre poza intr-o postare noua, caci nu merge mai sus.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#3
(27-10-2016, 16:38)Lyvyoo Wrote: Pune separat link-ul spre poza intr-o postare noua, caci nu merge mai sus.

[Image: i-wzPvQrT.jpg]
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario, IMS Competition 18g, IMS Competition Teflon Screen, Tamper Torr Toys Convex, OCD-like Distribution Tool
 
#4
il las la 850 ron
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario, IMS Competition 18g, IMS Competition Teflon Screen, Tamper Torr Toys Convex, OCD-like Distribution Tool
 
#5
Cat costa acum?
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
#6
Ultimul pret, 800 RON cu transport inclus
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario, IMS Competition 18g, IMS Competition Teflon Screen, Tamper Torr Toys Convex, OCD-like Distribution Tool
 
#7
Lași la 700 RON fără transport ?
 
#8
S-a dat la 750 ron impreuna cu tamper concept art knock.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario, IMS Competition 18g, IMS Competition Teflon Screen, Tamper Torr Toys Convex, OCD-like Distribution Tool
 
#9
(06-12-2016, 10:38)nevidal37 Wrote: S-a dat la 750 ron impreuna cu tamper concept art knock.

pacat, l-as fi dorit si eu la 750 [Image: biggrin.gif] prea tarziu [Image: sad.gif] asta e. data viitoare.
daca mai are cineva un GC de vanzare, PM me.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)