Hello There, Guest! Login Register


Vand Espressor Lelit PL 41 PLUS (Gilda)

#1
Carcasa inox, boiler din bronz masiv, grup si port-filtru profesionale ∅ 58mm, 3-way solenoid valve, steamer profesional multidirectional, capacitate rezervor 2,7 ltr, 3 termostate profesionale (95°C, 125°C, 165°C), termometru pentru afisarea temperaturii din boiler.
Foarte putin utilizat, estetic/functional se prezinta impecabil, ca nou 9/10.
Pret 1300 lei.
Tel.
0xxxxxxxxx
 
#2
Un sfat: Lelit pl 41 plus este un espressor bun dar câteva poze te-ar ajuta sa-l vinzi si mai repede.
Lelit Bianca V3// Compak E8 // Eureka Atom 64// Kinu m47 Phoenix // Cafflano Kompresso
History: Gaggia Classic, Isomac Venus, Eureka Mignon, Mazzer MiniE with SuperJolly burrs, Expobar Brewtus IV
 
 
#3
Vandut.
Se poate inchide.
 
#4
Eu personal nu sunt de acord cu persoane al caror primul sau al doilea post este un anunt de vanzare, fara nicio prezentare nimic.
Multumesc.
May God be with us.
 
#5
Poate cel ce l-a cumparat nu e de acord cu tine.
Atata vreme cat forumul are sectiune dedicata pentru vanzari nu vad de ce ar trebui sa ai mai multe posturi pentru a avea acces in anumite parti ale forumului. Huh
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
#6
Dpdv al cumparatorului, totul e ok.
Dpdv al vanzatorului care a facut un fel de hit and run, iarasi totul e super!
Dpdv al comunitatii espressoman si al multor useri care ,, lucreaza "zi de zi aici pentru a crea ceva unic in tara, un loc anune al cafelei de calitate, eu cred ca nu e bine.
Amarok, te consider un user din categoria mai sus prezentata. Chiar ti se pare 100% faza? Sincer.
May God be with us.
 
#7
Atata vreme cat nu posteaza off topic nu ai ce sa reprosezi nimanui.
Am avut pe alt forum aceeasi propunere ca si cea data de tine. Rezultatul: useri inscrisi care postau de dragul postului sau mai precis a numarului de posturi. Asta nu a crescut substanta forumului, ci dimpotriva si a dat mai mult de munca moderatorilor. Dodgy
Asa cum am mai spus e un forum deschis, unde fiecare isi expune o problema sau cauta raspunsuri la o problema.
"Problema" acestui user era sa vanda expressoul, cea ce a si reusit.
Inca o "problema" rezolvata pentru un expressoman al acestui forum... Big Grin

PS Pe alt forum impunem vanzatorilor un discount aplicat userilor pentru a putea sa-si publice anuntul. Daca nu acorda nici un discount stergem postul sau threadul. Asta s-ar putea aplica si aici. Idea
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
#8
Deschide un topic nou pe categoria de Sugestii ...
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)