• Cafeaua, jumatate din motivul pentru care ma trezesc dimineata!
Hello There, Guest! Login Register

Vand Espressor Lelit PL 41 PLUS (Gilda)

Carcasa inox, boiler din bronz masiv, grup si port-filtru profesionale ∅ 58mm, 3-way solenoid valve, steamer profesional multidirectional, capacitate rezervor 2,7 ltr, 3 termostate profesionale (95°C, 125°C, 165°C), termometru pentru afisarea temperaturii din boiler.
Foarte putin utilizat, estetic/functional se prezinta impecabil, ca nou 9/10.
Pret 1300 lei.
Tel. 0740131254

Un sfat: Lelit pl 41 plus este un espressor bun dar câteva poze te-ar ajuta sa-l vinzi si mai repede.
Isomac Venus + PID Auber // Eureka Mignon // Tamper Motta Bubinga // Tamper dinamometric L-Beans // Site La Marzocco-7g, Bezzera-14g si VST-15g // Latiera Espro Toroid

Vandut.
Se poate inchide.

Eu personal nu sunt de acord cu persoane al caror primul sau al doilea post este un anunt de vanzare, fara nicio prezentare nimic.
Multumesc.
ECM Giotto HX, Mahlkoning Vario Home, tamper dinamometric Concept Art, La Marzocco Strada 18g

Poate cel ce l-a cumparat nu e de acord cu tine.
Atata vreme cat forumul are sectiune dedicata pentru vanzari nu vad de ce ar trebui sa ai mai multe posturi pentru a avea acces in anumite parti ale forumului. Huh
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

Dpdv al cumparatorului, totul e ok.
Dpdv al vanzatorului care a facut un fel de hit and run, iarasi totul e super!
Dpdv al comunitatii espressoman si al multor useri care ,, lucreaza "zi de zi aici pentru a crea ceva unic in tara, un loc anune al cafelei de calitate, eu cred ca nu e bine.
Amarok, te consider un user din categoria mai sus prezentata. Chiar ti se pare 100% faza? Sincer.
ECM Giotto HX, Mahlkoning Vario Home, tamper dinamometric Concept Art, La Marzocco Strada 18g

Atata vreme cat nu posteaza off topic nu ai ce sa reprosezi nimanui.
Am avut pe alt forum aceeasi propunere ca si cea data de tine. Rezultatul: useri inscrisi care postau de dragul postului sau mai precis a numarului de posturi. Asta nu a crescut substanta forumului, ci dimpotriva si a dat mai mult de munca moderatorilor. Dodgy
Asa cum am mai spus e un forum deschis, unde fiecare isi expune o problema sau cauta raspunsuri la o problema.
"Problema" acestui user era sa vanda expressoul, cea ce a si reusit.
Inca o "problema" rezolvata pentru un expressoman al acestui forum... Big Grin

PS Pe alt forum impunem vanzatorilor un discount aplicat userilor pentru a putea sa-si publice anuntul. Daca nu acorda nici un discount stergem postul sau threadul. Asta s-ar putea aplica si aici. Idea
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

Deschide un topic nou pe categoria de Sugestii ...
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)